Rezultate te kerkimit per termin: +Substancave +Narkotike

Meta: total 434 / total_found 434 / time 0.001 / keyword[0] substancave / docs[0] 1166 / hits[0] 1476 / keyword[1] narkotike / docs[1] 17693 / hits[1] 40531 /
Paloka: Tahiri si i ndikuar nga efektet narkotike!
  • 2015-01-24

Paloka: Tahiri si i ndikuar nga efektet narkotike!

Tiranë - Kreu i grupit parlamentar demokrat, Edi Paloka, tha se ministri i Brendshëm shantazhoi përfaqësuesit e medias dhe të prokurorisë mbrëmjen e shkuar në emisionin "Opinion". Sipas Palokës, ministri me tone të larta u kërkoi analistëve që të mos kritikonin. "Në këtë sjellje

No Pic available
  • 2015-01-18

Laboratori i kokainës, sot para gjykatës 4 anëtarët e fundit të organizatës

Do të dalin sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda 4 prej 9 të arrestuarve si të përfshirë në trafikun e kokainës, pas zbulimit të laboratorit të drogës në Xibrakë. Të pandehurit që do të jenë sot në Gjykatë për vlerësimin e masës së sigurisë janë Gentian Gjonaj Kelmend Da

No Pic available
  • 2015-01-18

Laboratori i kokainës, sot para gjykatës 4 anëtarët e mbetur të trafikut

Do të dalin sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda 4 prej 9 të arrestuarve si të përfshirë në trafikun e kokainës, pas zbulimit të laboratorit të drogës në Xibrakë. Të pandehurit që do të jenë sot në Gjykatë për vlerësimin e masës së sigurisë janë Gentian Gjonaj Kelmend Da

No Pic available
  • 2015-01-18

Laboratori i kokainës, jepet masa e arrestit për 4 anëtarët e trafikut

Do të dalin sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda 4 prej 9 të arrestuarve si të përfshirë në trafikun e kokainës, pas zbulimit të laboratorit të drogës në Xibrakë. Të pandehurit që do të jenë sot në Gjykatë për vlerësimin e masës së sigurisë janë Gentian Gjonaj Kelmend Da

Burg per grupin e kokaines
  • 2015-01-18

Burg per grupin e kokaines

brbrGjykata e Krimeve te Renda ka lene ne burg 5 nga 9 te arrestuarit qe dyshohen si pjese e nje grupi trafikimi lendesh narkotike nga Shqiperia drejt Gjermanisebr Masa e sigurise arrest me burg eshte dhene per Ilir Hysenin Ermal Hoxhen Kastriot Imerin si dhe dy shtetasit kolumbiane Cesar Avila dhe

Banda e kokaines Prokuroria kerkon arrest me burg per 9 te ndaluar
  • 2015-01-17

Banda e kokaines Prokuroria kerkon arrest me burg per 9 te ndaluar

Tirane 16 janar 2015 NOAal-Prokuroria per Krime te Renda ka derguar ne gjykate kerkesat per caktimin e mases se sigurise per te arrestuarit per trafik nderkombetar lendesh narkotike pjese e grupit te kokainesbr br Mesohet se per te pandehurit eshte kerkuar masa e sigurise arrest me burg nen akuzen

LABORATORI I DROGES Lirohet nje tjeter nga te arrestuarit nuk kishte prova qe e implikonin
  • 2015-01-17

LABORATORI I DROGES Lirohet nje tjeter nga te arrestuarit nuk kishte prova qe e implikonin

e Premte 16 Janar 20151407 pm p classwp-caption-textFoto nga ambientet e laboratorit te droges ne ElbasanSSSAbrASSSSSAbrASSUPDATE- Lirohet nje tjeter i arrestuar pas zbulimit te laboratorit te kokaines ne Xibrakebrbr brbrMesditen e sotme eshte lene i lire shtetasi Fatmir Ho