Rezultate te kerkimit per termin: +Sugar

Total: 64
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.620Z

Ja si e realizoi Maroon 5 klipin ‘Sugar’

Sapo kanë publikuar këngën e tyre ‘Sugar’. E këtij projekti Maroon 5 i kanë realizuar një videoklip shumë interesant. Ata për të xhiruar këtë klip kanë hyrë në shumë dasma të ndryshme ku kanë kapur pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.944Z

Fotot horror nga fushata kundër diabetit

Prania e sheqernave në gjak është kthyer thuajse në epidemi në mbarë botë për shkak të prodhuesve në masë të ëmbëlsirave me ëmbëltues industrialë. Por, Shoqata e Diabetit në Tailandë ka nisur një fushatë për të inkurajuar njerëzit që të reduktojnë marrjen e sheqernave. Fot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.286Z

Miliarderi Sugar: Nëse Corbyn bëhet kryeministër, më mirë të shkojmë në Kinë

“Nëse Jeremy Corbyn bëhet kryeministër i Britanisë së Madhe në vitin 2020, të gjithë në duhet të zhvendosemi në Kinë”, ka thënë miliarderi britanik Lord Sugar në një sulm të ashpër ndaj liderit t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.929Z

Ja kalendari: Femrat që kërkojnë dashnorë të pasur

Ato njihen si 'sugar babes' dhe numri i tyre po shtohet në mënyrë të jashtëzakonshme. Bëhet fjalë për femrat që kërkojnë dashnorë të pasur dhe më të mëdhenj në moshë. Një kalendar i ri synon të sjellë një koleksion me disa prej atyre femrave që janë në kërkim të 'sugar da

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.041Z

Bukuroshet që kërkojnë burra të moshuar

12 vajza bukuroshe amerikane i kanë vënë vetes një qëllim. Të lidhen vetëm më burra të moshuar, por me një kusht: Ata duhet të jenë të pasur! Embëslirat amerikane, pasi kështu parapëlqejnë të quhen, janë zhveshur në një konkurs online të quajtur "Baby Sugar", për të treguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.086Z

Futini fëmijët në punë që 13 vjeç, po rrisim brez dembel

Share Miliarderi britanik Alan Sugar ka sulmuar ashpër prindërit duke thënë se po rrisin një gjeneratë që e ka mendjen vetëm tek përfitimet sociale. I njohur për qëndrimet e tij të prera, Lordi Sugar tha se fëmijët duhet të nisin të punojnë që në moshën 13

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.961Z

Studimi: Lëngjet e frutave nuk janë shumë të shëndetshëm

BRITANI – Sipas një studimi të kryer nga grup i specialistëve “Action on Sugar”, lëngjet e frutave duhet të hiqen nga lista e rekomanduar e gjërave të shëndetshme. Specialistët e “Action on Sugar”, me seli në Britani, th

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama