Rezultate te kerkimit per termin: +Suit

Total: 203
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.441Z

Floriana Garo: Kam fjetur në një suitë 8,000 euro nata

Floriana Garo, bukuroshja që jep motin në “ABC News” dhe moderatorja e “Jo vetëm modë” ka rrëfyer për “Summer Pages” se ka fjetur në një suitë rreth 8.000 euro/nata. “Në Kinë ka qenë tek “Miss

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.120Z

Zbulimi i krijesës së çuditshme, tmerrohen banorët

Një grup njerëzish janë frikësuar për vdekje pasi kanë zbuluar një krijesë të çuditshme. Ndërsa ecnin në pyll disa banorë në shtetin amerikan të Kalrolinës së Veriut kanë parë një krijesë mistike, e njohur si Këmbëmadhi në malet Appalachian. Sapo kanë parë krijesën e çudi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.809Z

Bëhu për një natë Ibra, ja sa kushton

Një hotel i njohur në Malmo të Suedisë, ka vendosur që një suitë presidenciale ta quaj në emrin e lojtarit më të madh që vjen nga ky vend, Zlatan Ibrahimovic. Në atë suitë do të vendosen fotografi të shumta të Ibrah

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.275Z

Justin, bardh dhe zi

Këngëtari Justin Timberlake, ka publikuar videospotin e kenges se realizuar në bashkëpunim me reperin, Jay-Z.   Videoklipi i kenges "Suit and Tie", zgjate afro gjashte minuta, ndersa eshte realizuar nga David Fincher, i cili njihet per filmat "Panic Room&q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.310Z

Bieber-Gomez 6 mije per naten romantike

Ashtu si çdo çift adoleshentësh, është e thjeshtë të kuptosh përse Justin Bieber dhe Selena Gomez janë shumë të emocionuar nga përvoja e tyre e parë e dashurisë. Megjithatë, ajo që i ndryshon nga bashk&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.055Z

A po ekzekutohet një i pafajshëm në SHBA?

Edhe pak orë na ndajnë nga momenti kur i burgosuri Troi Dejvis do ekzekutohet me injeksion. Asgjë nuk duket se e ndal më ekzekutimin e tij, megjithatë ka sërish njerëz që mendojnë se në SHBA po ekzekutohet një i pafajshëm. Dejvis nuk është lejuar ti nënshtrohet makinës të së vërte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.138Z

Madona shkund Izraelin

Ajo është një divë e vërtetë që arrin të argëtojë miliona njerëz në mbarë botën. Në koncertin e saj në Izrael, Madona mahniti dhjetra mijra fansa me performancën e hiteve më të njohura të saj, pjesë e turneut botëror Stiki and Suit. Në Izrael, një nga vendet më të preferuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama