Rezultate te kerkimit per termin: +Suite

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.108Z

Kjo suitë luksi kushton 20 mijë euro nata

Me rastin e Expo, u inaugurua zyrtarisht hoteli i ri Excelsior Gallia, në krah të stacionit qëndror në Milano, i cili është ristruktuaruar. Një hotel luksi, në pronësi të Katara Hospitality, fondacion i Katarit, që ofron 235 dhoma gjumi, mes të cilave 53 suita. Më luksozja prej tyre ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.736Z

FOTOT/ Një suitë me pesë yje brenda avionëve të Etihad

Nëse keni xhepat e mbushur plot dhe doni të udhëtoni me klas, Etihad Airways ofron një mundësi të rrallë. Tani mund të paguani për suitën me pesë yje brenda në këtë avion, ku përfshihen tre dhoma, një dhomë ndenjie, banjoja dhe një dhomë gjumi. Brenda në çmim përfshihet shë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.781Z

FOTOT/ Suita më luksoze në botë! Gjendet kaq afër Shqipërisë, por

Suita më luksoze në botë është vlerësuar të jetë në zemër të Milanos, në Itali. Katara Suite: në hotelin Excelsior Gallia është vlerësuar së fundmi si më e mira në botë. Ajo ka dy tarraca, pamje të mrekullueshme nga qyteti, vazkë me hidromasazh dhe spa. Por çmimi i saj ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.340Z

FOTOT/ Floriana Garo: Kam fjetur në suitë 8 mijë euro nata

Floriana Garo, bukuroshja që jep motin në ABC News dhe moderatorja e Jo vetëm modë ka rrëfyer për Summer Pages se  ka fjetur në një suitë rreth 8.000 euro/nata.  “Në Kinë ka qenë tek Miss World, në një hotel me 7 yje në shkretëtirën e Kubuqit. Suita ishte rreth 8.000 euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.743Z

Çfarë superluksi! Të flesh me peshqit

Ky është nga të paktat vende në botë, ku pushuesit mund të flenë me peshqit. Mijëra krijesa të detit shfaqen përpara jush, nëse zgjidhni një nga këto dhoma hoteli nën ujë, në Atlantis, resortin me pesë yje në Dubai. Çmimet nisin nga 8.200 dollarë një natë. Secila suitë ka nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.767Z

12 dhomat me pamjen më të bukur (FOTO)

Ja 12 dhomat e hotelit me pamjet më të bukura në botë.      

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.557Z

Atentat kundër Gardës Revolucionare në Iran

Një sulmues vetëvrasës ka vrarë pesë komandant të Gardës elite Revolucionare të Iranit, si dhe 15 persona tjerë në juglindje të Iranit, rajon ky i cili ka qenë qendër e kryengritjes suite, kanë njoftuar sot mediet iraniane. Agjencia e lajmeve IRNA njoftoi se në mesin e të vrarëve j

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama