Rezultate te kerkimit per termin: +Suksesi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.270Z

Rasmussen: Kosova, histori suksesi

Sekretari i pergjithshem i NATO-s, Anders Fogh Rasmussen e ka cilesuar si “nje histori suksesi” misionin e trupave te Aleances ne Kosove. Rasmussen ka theksuar se shteti i ri ka ende shume sfida perpara, por ka nenvizuar se ato ushtarake tashme kane kaluar. “Sfidat e sig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.408Z

Suksesi i martesës për Shakirën

Nëse pyesni Shakirën, çelësi i një martese të suksesshme është që “të lejosh bashkëshortin që të ketë botën e tij private”. 36-vjeçarja, një prej këngëtareve më të njohura dhe më të suksesshme të botës dha këtë këshillë në kuadrin e një interviste, për re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.791Z

Berisha mbyll fushaten ne Pogradec Suksesi i Topciut suksesi juaj

Kryeministri Berisha ka permbyllur sot fushaten ne Pogradec ku Aleanca per Qytetarin ka kandiduar Luan Topciun. Sot jam ketu per tu zotuar se do te mbeshtesim cdo projekt te qeverise vendore per te permiresuar jeten tuaj. Une ju garantoj se 4 vitet e ardhshme do te jene vitet e bumit te jashtezakon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.238Z

Hakmarrja eshte suksesi

Ai ishte shume I ndjeshem ndaj trazirave politike ne Poloni dhe kerkonte te terhiqte vemendjen mbare boterore ndaj vendit te tij te lindjes duke vene ne skene nje show masiv fitimprures anti-qeveritar. Ai zbulon se suksesi ka cmimin e tij dhe tashme ai duhet te paguaje…

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.410Z

Rama: Shqipëria, një histori suksesi

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrtjetin social Facebook e cilëson Shqipërinë një histori suksesi. Rama ka komentuar takimin me Ndihmësen Sekretaren e Shtetit Viktoria Nuland, e cila zhvilloi dje një vizitë zyrtare në Tiranë në kuadër të një turi takimesh dhe vizitash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.270Z

Ministri Klosi, Histori suksesi 2015

Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi, është vlerësuar me çmimin "Histori suksesi për vitin 2015", për punën e kryer kryesisht me të rinjtë dhe raportet e krijuara me medien. Vlerësimi është bërë nga "Albanian Excellence", e cila në një mbrëmje gala i ka dorëzu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.483Z

Petersen: Kosova, një histori suksesi

Ish-kryadministratori i Kosovës, Soren Jesen Petersen ka deklaruar se krijimi i shtetit të ri ka qenë një histori suksesi dhe se Republika e Kosovës ka perspektivë evropiane. Deklaratën e tij ish-kreu i UNMIK-ut e ka bërë gjatë një takimi me kryeministrin kosovar Hashim Thaci,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama