Rezultate te kerkimit per termin: +Sule

Meta: total 80 / total_found 80 / time 0.000 / keyword[0] sule / docs[0] 80 / hits[0] 99 /
Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje
  • 2019-04-11

Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje

Situata aspak e qetë te Bayerni i Mynihut, edhe pse kampionët e Gjermanisë morën kryesimin pasi shkatërruan 5-0 Borussian e Dortmundit. Prestigjiozja gjermane Bild raporton se Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman janë konfliktuar mes tyre, përplasje që ka shkuar deri te shkëmbimet e grusht

Gjermania shkrin akullin rus për 45 minuta
  • 2018-11-16

Gjermania shkrin akullin rus për 45 minuta

Gjermania çoi sinjale rikthimi, teksa pas dy humbjesh radhazi në Ligën e Kombeve, arriti të shkrijë Rusinë në vetëm 45 minuta, në miqësoren e luajtur mbrëmjen e sotme në Red Bull Arena të Leipzigut. Të besuarit e trajnerit Low zhvilluan një 45-minutësh të parë magjik, duke bërë

Gjermania përmbys Perunë, por ende nuk bind
  • 2018-09-10

Gjermania përmbys Perunë, por ende nuk bind

Gjermania arriti një fitore jo fort bindëse 2-1 me Perunë në Wirsol Rhein-Neckar Arena, vetëm pak ditë pas barazimit me Francën në Nations League. Madje katër herë kampionët e botës u gjendën në disavantazh në pjesën e parë, por reaguan shumë shpejt duke barazuar, ndërsa golin e f

Gjermania për jetë e vdekje me Suedinë, Belgjika për të kompletuar kualifikimin
  • 2018-06-23

Gjermania për jetë e vdekje me Suedinë, Belgjika për të kompletuar kualifikimin

Të gjithë me sy e veshë nga Gjermania, që luan ndeshjen vendimtare për kualifikimin në Grupin F. Pancerat, pas disfatës së papritur me Meksikën në takimin e parë, do të përballen sonte në orën 20:00, në stadiumin Fisht Olympic të Sochit, me Suedinë, që futet në fushë në këtë

Bayerni nuk toleron, Hamburgu prenoton Bundesligën 2
  • 2018-05-05

Bayerni nuk toleron, Hamburgu prenoton Bundesligën 2

Në javën e parafundit të Bundesligës, Bayerni nuk ka ndërmend të ulë ritmin, teksa ka mposhtur Kolnin me rezultatin 1-3 në transfertë. Të dy skuadrat luanin pa objektiv sot, pasi bavarezët kanë siguruar titullin kampion, ndërsa Kolni ka siguruar vendin e fundit dhe njëkohësisht rënie

No Pic available
  • 2017-09-28

Ngjarja e Elbasanit, biznesmeni kallëzon 6 policët: Shtrembëruan fatet

Veprimet e oficerëve të policisë natën e 18 Shtatorit në Elbasan, ku u godit makina e numrit dy të policisë së këtij qyteti nga mjet i blinduar do të jenë subjekt i një hetimi. Petrit Çela, me anë të avokatit të tij ka kallëzuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda 6 efektivë, nd

No Pic available
  • 2017-09-20

Berisha nxjerr emrat: Kjo është banda që po terrorizon Elbasanin

Ish-kryeministri Sali Berisha duke iu bazuar ashtu si gjithmonë qytetarit dixhital, akuzon dhëndrin e kryebashkiakut të Elbasanit, Qazim Sejdinit, si pjesë të bandës që po godet policinë. Postimi i Berishës: Lexoni mesazhin e qytetart dixhital! sb Pershendetje i nderuar zoti Sali Berisha.El