Rezultate te kerkimit per termin: +Sulejmani

Meta: total 1000 / total_found 2311 / time 0.001 / keyword[0] sulejmani / docs[0] 2311 / hits[0] 3046 /
Atentati mafioz në Vlorë/ Çipuri i frikësuar, hesht për vrasjen e shokut dhe kunatit
  • 2019-02-22

Atentati mafioz në Vlorë/ Çipuri i frikësuar, hesht për vrasjen e shokut dhe kunatit

Armando Sulejmani, i njohur si ish-pjesëtar i grupit të Gaxhait, u është përgjigjur me zjarr autorëve të atentatit, të cilët lanë të vdekur shokun dhe kunatin e tij. Për ngjarjen e rëndë të ndodhur në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë më 17 shkurt, 42-vjeçari është lënë nga

Atentati në Vlorë/ Dy fise dhe 7 të vrarë për sherrin e basteve, ja historia
  • 2019-02-19

Atentati në Vlorë/ Dy fise dhe 7 të vrarë për sherrin e basteve, ja historia

Një sherr në sallën e kumarit ka shkaktuar 7 vitima dhe 7 të plagosur. Konflikti i nisur mes dy fiseve në Vlorë, një ditë më parë iu mori jetën edhe dy personave. Por, zanafilla e përplasjeve të dhunshme me armë nis më 7 prill të vitit 2015, në lagjen Çole. Një grup të rinjsh, gj

Dosja e plotë e zinxhirit të 7 vrasjeve e të ashtuquajturës Masakra e Çoles
  • 2019-02-19

Dosja e plotë e zinxhirit të 7 vrasjeve e të ashtuquajturës Masakra e Çoles

Gazeta Shqip po i rikthehet edhe një herë masakrës së Çoles, e cila nisi  më 7 Prill 2015, ku mbetën të vrarë 3 persona dhe u plagos një i katërt. Më herët ne kemi  publikuar dosjen e plotë të kësaj ngjarjeje që solli zinxhirin e ekzekutimeve si pasojë e një sherri banal. Pwr vr

Ia hodhi paq nga atentati te Uji i Ftohtë, çfarë dëshmoi Çipuri në spital?
  • 2019-02-19

Ia hodhi paq nga atentati te Uji i Ftohtë, çfarë dëshmoi Çipuri në spital?

Armando Sulejmani, një nga anëtarët më të njohur të grupit të Gaxhait i shpëtoi mrekullisht një atentati mesditën e së dielës në Vlorë, ku mbetën të vrarë dy miqtë e tij Orest Rexho dhe Arjan Hasanaj. 43-vjeçari i njohur me pseudonimin Çipuri u arrestua në spital me akuzën arm

Vlora e bandave, si rivalizonte grupi i Çipurit me Zani Çaushin dhe Xhelitajt
  • 2019-02-18

Vlora e bandave, si rivalizonte grupi i Çipurit me Zani Çaushin dhe Xhelitajt

Zani Caushi (majtas) dhe Armando Sulejmani (djathtas) Të dielën krimi goditi sërish në Vlorë, në një ngjarje me dy viktima dhe një të plagosur, që nga hetimet e deri tanishme duket të jetë një larje hesapesh midis bandave për trafikun e narkotikëve dhe vrasjet e ndodhura ndër vite n

No Pic available
  • 2019-02-18

Çipuri kishte blinduar rrugën dhe shtëpinë me kamera, si i shpëtoi 11 plumbave

Detaje të reja mësohen rreth atentatit te ndodhur një ditë më parë në Vlorë, ku mbetën të vdekur Aurest Rexho 37 vjeç, Arjan Hasani 45 vjeç si dhe u plagos Armando Sulejmani, 43 vjeç. Policia e Vlorës ka arrestuar të plagosurin pasi i ka gjetur me vete një armë zjarri pa leje. Arre

Atentati në Vlorë, ja kush janë dy viktimat (Foto)
  • 2019-02-17

Atentati në Vlorë, ja kush janë dy viktimat (Foto)

Vendi i ngjarjes Dy viktimat e atentatit në zonën e UJit të Ftohtë në Vlorë, Orest Rexho dhe Arjan Hasani, duket se nuk kishin lidhje me atentatit, por për fat të keq, plumbat u kanë marrë jetë. Orest Rexho (majtas) dhe Arjan Hasani Armando Sulejmani dyshohet të ketë qenë shënjestra e