Rezultate te kerkimit per termin: +Sulm

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.424Z

Afganistan Sulm ne Kabul

Afganistan Sulm ne Kabul E hene 21 Janar 2013 1007 Afganistan Sulm ne KabulPolicia ka bere te ditur se nje vetevrases me bombe dhe te pakten nje i armatosur kane kryer nje sulm ne seline e departamentit te komunikacionit ne Kabul Kreu i departamentit te hetimit penal ne Policine e Kabulit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.187Z

Një sulm kundër gjithë njerëzimit

Tragjedia e mbrëmjes së djeshme në Paris ka mbledhur bashkë gjithë njerëzit anembanë botës që kanë dalë në krah të Francës dhe familjarëve të viktimave. Edhe Vatikani ka shprehur dhimbjen për humbjen e jetëve të njerëzve të pafajshëm em anë të një komunikate për shtyp. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.688Z

Korea sulm imagjinar SHBA-ve

Korea sulm imagjinar SHBA-ve E merkure 20 Mars 2013 1301 p styletext-align justify Korea sulm imagjinar SHBA-veNdersa marredheniet mes Shteteve te Bashkuara te Amerikes dhe Korese se Veriut mbeten te tensionuara shteti komunist nuk ngurron ti acaroje ato serish  Ne nje video te postuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.772Z

Greqi, sulm terrorist ndaj policise

Edhe diten e djeshme jane shenuar trazira te reja ne Greqi. Por ajo qe ka terhequr me shume vemendjen e sigurise ne kete shtet ka qene nje sulm ndaj forcave policore greke, ku hidhet dyshimi per nje sulm terrorist. Ky sulm ka vene ne levizje ministrine e Rendit per arsye se pergjegjesine per sulmin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.308Z

Izraeli organizon sulm ndaj Gazës

Jeruzalem - Bëhet e ditur se Izraeli ka kryer një sulm me raketa në Rripin e Gazës, si pasojë e të cilit janë vrarë 2 palestinezëve. Në deklaratën e bërë nga një grup i armatosur në Rripin e Gazës, është thënë se ata që humbën jetën në këtë sulm ishin nga krahu ushtarak i A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.105Z

Sulm terrorist ne Jemen

brbrNje sulm kamikaz ne qytetin Aden ne Jemen u ka marre jeten te pakten 60 personave Nje person hyri me automjet brenda nje objekti ushtarak qe perdorej si kamp trajnimi i rekruteve dhe shpertheu nje bombe Sipas Ministrise se Shendetesise dhjetera vete mbeten te plagosur nga shperthimi Sulmi eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.641Z

Sulm terrorist ne Teksas

brbrNje sulm i dyshuar terrorist eshte neutralizuar ne nje komisariat policie ne Dallas te shtetit te Teksasit ne Amerike Persona te paidentifikuar kane sulmuar me arme zjarri komisariatin dhe me pas jane larguar me nje furgon Para largimit ata kane lene dhe dy canta me eksploziv nje prej te cilave

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama