Rezultate te kerkimit per termin: +Sulmues

Total: 6476
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.836Z

Chelsea nuk blen sulmues

Menaxheri i Chelseas, Carlo Ancelotti, është zotuar se “do të vrapojë lakuriq në borë” nëse transferon një sulmues të ri gjatë afatit kalimtar të janarit. Pas largimeve të përkohshëm të Didier Drogbas, Michael Essienit, John Obi Mikelit dhe Salomon Kalou në janar për Kupën e Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.092Z

Tottenhami kërkon sulmues

Menaxheri i Tottenhamit, Andre Villas-Boas është ende i interesuar për një sulmues të cilin synon ta sjell me paratë nga shitja e mundshme e mesfushorit Luka Modriç. Ylli kroat kërkohet nga Real Madridi derisa klubi londinez kërkon 30 milionë funte për shërbimet e tij. Kurse, Villas-Boas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.326Z

Fulham kërkon sulmues

Nga Express më 15 gusht 2011 në ora 20:15 Menaxheri i Fulhamit, Martin Jol ka bërë të ditur se dëshiron të transferojë një tjetër sulmues para përmbylljes së afatit kalimtar të verës. John Arne Riise, Marcel Gecov dhe Pajtim Kasami janë përforcimet e ardhura deri më tani për s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.291Z

Portieri bëhet sulmues

Ngjarjet e pazakonta vazhdojnë të ndodhin në futbollin kosovar. Në fakt, Arben Danuza është shndërruar nga portieri në sulmues. Në mungesë të lojtarëve, portieri i Rahovecit është zhvendosur në pjesën tjetër të fushës, duke luajtur në repartin ofanziv në dy ndeshjet e fundit. 25

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Inter nuk blen sulmues

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka mohuar nevojn e ekipit pr t transferuar nj sulmues gjat afatit kalimtar t janarit. Disa dit m par trajneri Jose Mourinho kishte theksuar se ekipit i nevojitet nj sulmues i ri, ndrsa spekulohej se Nerazurrt jan t interesuar pr Goran Pandevin dhe Luca Tonin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.593Z

Mourinjo kërkon edhe një sulmues

Trajneri i Interit, Jose Mourinjo, ka zbuluar se ai dëshiron të nënshkruajë kontratë edhe me një sulmues të ri në janar. Me sulmuesin kamerunas Samuel Eto'o që do të udhëtojë në Kupën Afrikane të Kombeve në fillim të vitit të vjen, Mourinjo dëshiron të shtojë në ekip edhe një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.612Z

El Shaarawy, sulmues modern

Selektori i Italisë, Cesare Prandelli ka lavdëruar yllin e Milanit, Stephan El Shaarawy si sulmues modern i cili kryen edhe detyra tjera përveç kërcënimit për ekipet kundërshtare. 20 vjeçari është aktualisht golashënuesi më i mirë në Serie A me 10 gola dhe ka depërtuar në ekipin e A

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama