Rezultate te kerkimit per termin: +Super +Adriano

Total: 42
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.992Z

Super Adriano, tashmë është vërtet “Perandor”

Ish-sulmuesi i Interit ka qenë përsëri vendimtar për skuadrën kuqezi, duke e udhëhequr në ndeshjen e fituar 2-0 përballë Nauticos. Përveç golit të dytë, Adriano vuri vulën edhe në golin e parë të shënuar nga Petkoviç.Me golin e djeshëm, braziliani shkon në kuotën 19, duke marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.730Z

Xhuzepe Rosi: I përgjigjem vetëm Adriano Galianit

Romë - Xhuzepe Rosi dëshiron t’i përgjigjet vetëm kërkesës së Adriano Galianit për të marrë shërbimet e tij. Fenomeni i ri italian i hap dyert skuadrës së Milanit që nga Afrika e Jugut, ku po angazhohet me përfaqësuesen për Kupën e Konfederatave. “Jam një milanist prej ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.316Z

Adriano, me të dashur të re (FOTO)

Adriano nuk është duke kaluar një moment në karrierën e tij si futbollist, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë në fushën e femrave. Së fundmi, sipas mediave, ai është lidhur me modelen 22-vjeçare super seksi, Luana Kisner. Kjo e fundit studion për edukim fizik dhe është pronare edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.020Z

Ançeloti është trajneri më i kërkuar në Evropë

Milano - Trajneri i Milanit, Karlo Ançeloti, është më i kërkuar nga klubet evropiane. Këtë konkluzion e deklaron për “Gazzetta dello Sport” menaxheri i njohur italian, Enco Bronxeti. "Ançeloti është trajneri më i kërkuar kohët e fundit, -deklaroi Bronxeti. Trajneri i Milanit k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.996Z

Tottenham ne gjurmet e Ardianos

Tottenham eshte konfirmuar si nje nga skuadrat me te forta te ketij sezoni ne Premier League, por drejtuesit e formacionit te “Gjelave” kerkojne te forcojne edhe me shume organiken me nje super-lojtar. Behet fjale per sulmuesin e Flamengos, Adriano qe mund te mberrije ne janar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.642Z

Godet përsëri Milani, i thotë “PO” edhe Ibrahimovici

Siç mëson Calciomercato.com, sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic, i ka thënë po Milanit, duke pranuar rikthimin në San Siro. Ibra, ka pranuar të reduktojë pagën e tij në 6-7 milionë euro, për të nënshkruar kontratë 2 vjeç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.244Z

Mario Baloteli: Nuk largohem nga Milani

E tha Adriano Galiani,e konfirmon edhe Mario Baloteli: "Unë do të qëndroj këtu. Dua të shkoj në Botëror, jam gati dhe mbi të gjitha jam i qetë". Një fjali e shkurtër nga Super-Mario që konfirmon vullnetin e palëve për të vazh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama