Rezultate te kerkimit per termin: +Super +Sonic

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] super / docs[0] 8710 / hits[0] 10737 / keyword[1] sonic / docs[1] 27 / hits[1] 38 /
Lista e të nominuarve për Grammy Awards 2016 (Video)
  • 2015-12-09

Lista e të nominuarve për Grammy Awards 2016 (Video)

Publikohet lista e të nominuarve për të gjitha (83) kategoritë për Grammy Awards 2016 Kjo listë përmban emrat e disa nga artistëve më të mirë të globit si: The Weeknd, Dr. Dre, Kendrick Lamar, Nicki Minaj, Drake, Ricky Martin, Skrillex and

No Pic available
  • 2014-10-09

Zhurma në det, shkak shpejtësia efluturimit të 2 avionëve ushtarakë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO DURRES- Zbardhet misteri që tërhoqi vëmendjen e medias dhe qytetarëve, në lidhje me zhurmat që ngjasonin me shpërthime të fuqishme. “A1 Report” ka mundur të zbardhë të

‘Boom Sonic’ krijon panik, avionicivil ndiqej nga 2 F16 të NATO-s
  • 2014-10-09

‘Boom Sonic’ krijon panik, avionicivil ndiqej nga 2 F16 të NATO-s

Të tjera rreth shkrimit VIDEO DURRES - Dy avionë ushtarakë F16  të NATO-s kanë shkaktuar panik tek banorët e qarkut të Durrësit rreth orës 16:00 duke shkaktuar zhurma të ngjashme me ato të një shpërthimi

“E vogla” në rrugët e Tiranës
  • 2013-05-29

“E vogla” në rrugët e Tiranës

Me elemente të muzikës sonë popullore, “E vogla” e Aurel Thëllimit sjell tregimin më të ri të dashurisë ndaj një vajze lozonjare. Pas suksesit në festivalin Kënga Magjike 2012 me “Ajo si ajo”, Thëllimi ka publikuar

Redon Makashi: Pas çmimit, albumi dhe koncerti me Tre musketierët
  • 2011-11-21

Redon Makashi: Pas çmimit, albumi dhe koncerti me Tre musketierët

Do kishte qenë mrekulli sikur të mund të lexonim mendjet e njeri-tjetrit! Një ditë pas Festivalit Kënga Magjike, nuk i rezistoje dot tundimit për të mësuar, të paktën në faqet e rrjeteve sociale, se çmendonin të tjerët për fituesin e këtij edicioni. Me përjashtime të rralla, si at

No Pic available
  • 2010-05-16

Rosela dhe Eliza këngën tani me klip

Pas kupës së fituar në “Kënga Magjike” dy këngëtaret Rosela Gjylbegu dhe Eliza Hoxha kanë vendosur ta bëjnë klip këngën e tyre fituese “Rruga e zemrës”. Kjo është hera e dytë që këngëtaret shfaqen të dyja pas bashkëpunimit me Pirro çakon në klipin e tij

Surprizat e finales se
  • 2008-11-23

Surprizat e finales se "Kenga Magjike"

Dhjete vjet "Kenga Magjike", dhjete vjet televizioni "Klan". Gjithcka ka nisur plot sharm ne maratonen e neteve te "Kenges magjike", ashtu sikurse ne edicionin e dhjete viteve me pare, ku gjithcka ne forme e permbajtje u ideua per te qene e tille. Deri pak minuta pas mesnate u zhvillua rezymeja e cm