Rezultate te kerkimit per termin: +Superiore

Total: 6231
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.104Z

Dinamo, "superiore" ne Superiore

Superioriteti i Dinamos, pas 10 ndeshjeve te fazes se pare ne Kategorine Superiore, nuk ka nevoje per koment. Asnje humbje dhe vetem dy barazime ne fushe kundershtare jane tregues i qarte, se blute do te jene favoritet kryesore per te fituar ne fund te ketij edicioni titullin kampion. Trajneri Shkel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.417Z

Skenderbeu qendron ne Superiore

Aranit Muraci Ekipi i Kamzes nuk arriti dot qe te ngjitej ne Kategorine Superiore, per te here te pare ne historine e saj, edhe pse ishte shume prane ketij momenti historik. Skenderbeu i Korces nuk do te zbrese ne nje kategori me poshte, vetem pas nje sezoni ne Kategorine Superiore. Ne stadiumin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.588Z

Rezultatet/ Kategoria Superiore

Java 27  Partizani-Besa  1-0 61 Memelli Skënderbeu-Tirana    2-3 55, 66 Pejiç / 33 Kahata, 40 Morina, 61 Ndikumana Kukësi-Teuta    3-0 39, 90+3 Boja, 69 Çikalleshi Laçi-Flamurtari 0-1 88 P. Arbri Sot Lushnja-Vllaznia   Renditja Skuadra    Nd.  P. Skënderbeu 27   54 Kukësi 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.803Z

Luhen ndeshjet e Kategorisë Superiore

Ndeshja e sotme në Ersekë (ora 15:30) mes Gramozit vendas dhe Besës do të çelë javën e 6-të të Kategorisë Superiore. Besa vjen në këtë takim si kryesuese e kampionatit me 13 pikë, po aq sa dhe Dinamo. Sfidat për javën e 6-të të Kategorisë Superiore Skënderbeu - Apolonia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.914Z

Hapet merkatoja e trajnerëve në Superiore

Skënderbeu dhe Partizani nuk ndryshojnë, ekipet e tjera vihen në kërkim të timonierit Gugash Magani – Trajneri do të largohet nga Tirana gjatë verës, ndërsa mendohet se do kthehet te Flamurtari, nga i cili ikën italiani Ernestino Ramela Armando Cungu – 42-vjeçari ka deklarua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.803Z

FSHF, shtyn ndeshjet e Kategorisë Superiore

Federata Shqiptare e Futbollit në mbledhjen e sotme ka marrë vendimin për të shtyrë disa ndeshje të Kategorisë Superiore. Kështu në vendimin e sotëm të FSHF-së ndeshjet e javës së 32-të të kategorisë Superiore të parashikuara për tu zhvilluar në datën 05.05.2010 do të zhvillo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.543Z

Partizani, tifozet e mbajne ne Superiore

Partizani do te mjaftohet me nje barazim, ne "Roza Haxhiu" te Lushnjes, per te mbijetuar mes me te mirave te Kategorise Superirore. Partizani rrezikon qe te luaje ndeshje "play-out", per te diskutuar qendrimin ne Superiore. Te kuqte e nisin shume keq sezonin dhe po vuajne pasojat e pikeve te lena n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama