Rezultate te kerkimit per termin: +Superioria

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.872Z

Superiorja zbulon pretendimet

Ndeshjet e para të vitit tregojnë objektivat që synojnë ekipet Ermal Kuka Kanë mjaftuar ndeshjet e para çerekfinale të Kupës së Shqipërisë dhe dy javë nga faza e tretë e Superiores për të kuptuar se cilat janë synimet e klubeve dhe ku mund të arrijnë ata në këtë sezon. Nëse në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.074Z

Debate pa akord për Superioren me 10 skuadra

Altin ManallariDështon konsensusi i klubeve në takimin konsultues para mbledhjes së sotme të KE Në këtë mbledhje nuk munguan as debatet e ashpra apo edhe sharjet me karakter personal, që dukshëm tregoi se konsensusi mes palëve është thuajse i pamundur Altin Manallari Një kampionat me dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.658Z

Skandali Euroil- Qeveria dhe shteti blenë naftë bruto me dokumente false

“Euroil”, kompania e vënë në qendër të skandalit të naftës Vergine, rezulton të ketë furnizuar me naftë të papërpunuar pjesën më të madhe të institucioneve shtetërore dhe qeveritare, duke filluar nga Këshilli i Ministrave deri tek Shërbimi Informativ Kombëtar. Ajo ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.471Z

Superioria del hapur, kohë dhuratash

Humbja e Dinamos dhe e Teutës shtojnë dyshimet për tolerime në kampionat Faza e tretë e Kategorisë Superiore, është kthyer si rëndom në këto vitet e fundit (kur humbet çdolloj interesi për të luftuar 100%), në një kohë dhuratash. Madje, arrihet deri aty sa, shumë kush e quan të si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.256Z

117 ditë pa ekipin, në Korçë duan festë

Pritje e stërzgjatur për të parë kampionët në fuqi. Pas 117 ditësh në mërgim, si pasojë e kushteve klimaterike në Korçë dhe dënimit të fushës nga Komisioni i Disiplinës, Skënderbeu rikthehet të luajë sot në shtëpi një ndeshje të vlefshme për kampionatin. Për herë të fundi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.310Z

Ndizet Superioria, luftë për Europën dhe mbijetesën

Luhet për Europën dhe mbijetesën. Kategoria Superiore ndizet këtë të dielë me sfidat e javës së 34-të, raundit të 3-të nga fundi që do të zhvillohet i gjithi në orën 17:00. Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që të 5-ta ndeshjet e kësaj jave të luhen në të njëjtën ore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.687Z

Superioria ka ende dilema ne javen e fundit

90 minuta perpara fundit dhe kampionati shqiptar si rrallehere ka ende verdikte per te konfirmuar citon Supersportbr br Java e 33-te mbetet po aq e rendesishme sa edhe javet e tjera pasi aty do te vendosen skuadrat qe do te luajne ne Europa League edicionin e ardhshem si dhe ekipin qe do ti bashko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama