Rezultate te kerkimit per termin: +Superligs

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.658Z

Superliga, Flamurtari fiton ndaj Tiranës

Me fitoren ndaj Tirans, Flamurtari, ka hapur javn e dyt t Superligs. Golin e fitores pr vlonjatt e shnoi n minutn e 68-t, Xhafaj. Flamurtari sht pr pak or n krye t tabels s klasifikimit me 6 pik. Sot do t luhen tre ndeshje t tjera: Kastrioti-Vllaznia, Bylis–Elbasani dhe n mbrmje Dinamo–

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.376Z

Superliga, Sot luhet Tirana-Vllaznia

Pas fitores s djeshme t Dinamos me Gramozin 1-0, sot do t luhen tre ndeshje t tjera t javs s 20-t t Superligs Shqiptare. Sknderbeu i vendit t fundit t renditjes pret Teutn n Kor. Lai do t luaj me Shkumbinin ndrsa ndeshja m e rndsishme sht Tirana – Vllaznia. Superliga vazhdon t kryesohet nga Di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.324Z

Surpriz e pritshme?

Elbasanit po i shpton trofeu i kampionatit nga duart??? Kjo mund t thuhet pas rezultateve t javs s 31 t Superligs. Verdheblut ka fituar n fushn e vet daj Teuts 2-0. Por kjo nuk I bn elbasanasit t paprekshm pasi Tirana e vndit t dyt gjndet vetm 3 pik larg. Krcnimi sht mse eminent pr elbasanasit t cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.717Z

Superliga, Vllaznia barazon me Flamurtarin

Vllaznia ka barazuar sot n Shkodr 2-2 n ndeshjen me Flamurtarin e vlefshme pr javn e 17-t t Superligs. Dy golat pr Flamurtarin e vendit t fundit n tabel jan shnuar nga Zeqiri. Deri n minutat e fundit t ndeshjes Vllaznia ishte n humbje por barazimi ka ardhur nga Bala n t 88-in. N dy takimet e tjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.530Z

Vllaznia ka arritur fitoren e dytë radhazi

Formacioni i Edi Martinit ka mundur 3 – 2 Sknderbeun n “Loro Borii” duke hedhur nj hap t rndsishm pr t’i shptuar rnies nga kategoria. Suksesi i ekipit shkodran ka qen edhe dshtimi i radhs at korar, t cilt mbyllin klasifikimin e Superligs. N ndeshjen tjetr e dits Kastrioti po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Kryendeshja e Prishtins

Kryendeshja e xhiros s 12-t t Superligs s Kosovs n hendboll i ka takuar Prishtins, e cila e mposhti Trepn n Mitrovic me 7 gola dallim. Ndeshje dramatike u zhvillua n Gjakov, ku Kastrioti ia doli t fitonte me nj gol avantazh ndaj Vllaznimit. Ndrsa, Besa Famiglia dhe Kosova, ishin t sigurta n shtpi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

Hashani me oferta nga Shqipria

Ekziston mundsia q KEK-u stinorin pranveror ta nis pa njrin ndr futbollistt m t dalluar t vet, Virtyt Hashani. N adres t mesfushorit 26 vjear kan ardhur shum oferta serioze, t cilat mund ta shtyjn Hashanin ta shkput kontratn me klubin nga Kastrioti. Prve skuadrave nga Raiffeisen Superliga e Kosovs

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama