Rezultate te kerkimit per termin: +Supersport

Total: 1563
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.844Z

Supersport , çmim per cilesine

Kompania e mirenjohur e transmetimeve sportive Supersport eshte vleresuar nga komiteti nderkombetar i perzgjedhjes ne Londer me çmimin e Cilesise si kompania me e suksesshme mediatike per vitin 2008.Supersport pasqyron prej tre vitesh evenimentet me te rendesishme te kontinetit dhe emocionet e shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.374Z

Arome boterori ne SuperSport

Ndertimi i kombetares se re shqiptare per eleminatoret e ardhshme nga trajneri Kuzhe do te filloje nga Estonia. Kroati ka perfshire 18 lojtare, pjesa me e madhe e te cileve jane futbolliste ne moshe te re. Tifozet shqiptare do te kene mundesine qe kete miqesore ta ndjekin direkt ne Super

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.667Z

Euro 2012 ne SuperSport

Sfidat eleminatore te Euro 2012 do te rikthejne emocionet e perballjeve te skuadrave te medha europiane shume prej tyre te rindertuara pas boterorit te fundit Afrike e Jugut 2010. Nuk do te mbetet jashte ketyre emocioneve edhe Kombetarja Shqiptare e cila do ta nise rrugetimin e saj ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.385Z

"SuperSport" merr çmimin e "Cilësisë"

Kompania "SuperSport" bëhet platforma e parë televizive në Shqipëri që merr një çmim ndërkombëtar. Ajo ka fituar çmimin e "Cilësisë" nga Komiteti Ndërkombëtar i Përzgjedhjes, duke u vlerësuar si kompania më e suksesshme mediatike për vitin 2008. Arritja, e cila e veçon kompaninë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.417Z

Supersport-TVSH bojkotojne Superligen

Ndeshjet e Superligës Shqiptarte të futbollit nuk do të transmetohen këtë fundjavë nga Televizioni Shtetëror Shqiptar dhe as nga platforma dixhitale “Supersport”, u bë e ditur pak më parë. Ky vendim u morrë në shenj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.417Z

Supersport nuk transmeton ndeshjet e superligës

Paketa sportive Supersport bën të ditur se për shkak të mosmarrëveshjeve me FSHF-në nuk do të transmetojë këtë fundjavë ndeshjet e kategorisë superiore. Sipas Supersport, FSHF kërkon të ushtrojë kontroll në transmetime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.397Z

Ulen çmimet në paketën sportive \"Supersport\"

Paketa sportive \"Supersport\" është bërë tashmë akoma dhe më e prekshme për të gjithë të pasionuarit e të gjitha disiplinave sportive, të cilat dhurojnë emocione të mëdha dhe të papërsëritshme. Sikurse është bërë e njohur nga platforma televizive \"Digitalb\" dhe paketa sporti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama