Rezultate te kerkimit per termin: +Supriza

Total: 259
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.661Z

US Open, supriza Oudin ne cerekfinale

17 vjecarja Melani Oudin vazhdon te jete supriza e turneut amerikan te tenisit US Open. Amerikania u kualifikua per ne cerekfinale te ketij kompeticioni pasi mundi 2-1 Nadia Petroven. U duk se rusja do ta kishte te lehte te triumfonte ne kete sfide pas fitores ne setin e pare 6-1. Por Od

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.522Z

VIDEO/ Supriza e bukur Policisë së Shtetit për fëmijët në spitalin Pediatrik

Të veshur si “Spiderman” dhe “Batman”, policia ka suprizuar fëmijët e spitalit pediatrik sot në ditën e festës së tyre, 1 Qershor.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.154Z

Supriza, eliminohet Venus Uilliams

Supriza e pare e Roland Garo eshte eliminimi i amerikanes Venus Uilliams, nderkohe qe pretendentet e tjere, Rafael Nadal, Dinara Safina, Endi Merrej dhe Maria Sharapova kane kaluar ne turin e katert te ketij turneu. Numri 1 i botes per meshkuj, Nadal ka mundur me lehtesi ne tre sete, 6-1,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.574Z

Supriza: Jam unë burri me xhaketë të bardhë!

I dyshuari për sulmet terroriste të Brukselit dhe Parisit Mohamed Abrini ka pohuar se është ai "burri me të bardha" që u pa bashkë me dy kamikazët në një aeroport në Belgjikë. Abrini, 31 vjeç, që mendohet se ka luajtur një rol kyç në masakrën e Parisit që i mori jetën 130 person

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.112Z

Supriza e Armina Mevlanit, për ditëlindjen e Shkëlzenit

Djali i ish- kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha festoi dje ditën e tij të lindjes. Por ajo me të cilën u surprizua ai, ishte dhurata e të dashurës së tij të zemrës, bukuroshes Armina Mevlani.  Një buqetë gjigande në formë zemre me trëndafila të bardhë, ka qenë supriz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.836Z

Baton Haxhiu: Pritet te kete levizje te elektoratit dhe supriza per partite e medha

Analisti Baton Haxhiu thotë se këto zgjedhje do të krijojnë frymë përcaktuese që mund të derivojë edhe zgjedhje të shpejta parlamentare. Sipas tij, do të ketë lëvizje të elektoratit dhe asnjë parti sdo ta kalojë 30 përqindëshin.   Zgjedhjet lokale të 3 nëntorit po përci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.418Z

Australian Open asnje suprize te meshkujt

Edhe pse u dëmtua në këmbë gjatë ndeshjes, Rafa Nadal ka arritur të mposhtë 3-0 me sete francezin Monfils dhe të kualifikohet për në raundin e 4 të Australian Open. Kundërshtari i tij i radhës do të jetë japonezi Ke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama