Rezultate te kerkimit per termin: +Surpriza

Meta: total 1000 / total_found 4929 / time 0.002 / keyword[0] surpriza / docs[0] 4929 / hits[0] 5616 /
No Pic available
  • 2019-03-30

Digitalb nis Festimet e 15 Vjetorit

Më 15 Korrik Digitalb feston 15 Vjet në familje. Platforma televizive që mbledh shqiptarët përpara ekranit ka plot gjëra për të festuar, e pavarësisht se dita e lindjes është ende larg dyert e Digitalb janë hapur, fillimisht për ata më kuriozët. Për herë të parë fëmijët nga 6 de

Holanda paralajmëron Gjermaninë, Kroacia fiton me përmbysje
  • 2019-03-22

Holanda paralajmëron Gjermaninë, Kroacia fiton me përmbysje

Ka startuar sot rruga drejt Euro 2020, me sfidat e para eliminatore, ndërsa surpriza e vetme duket se ka ardhur nga Kazakistani, me vendasit që kanë mposhtur bindshëm Skocinë, me rezultatin 3-0. Edhe nënkampionia e botës, Kroacia vuajti jo pak, por ia doli të nisë edicionin me fitore, duke

No Pic available
  • 2019-03-22

Sfida anti-Turqi/ Publikohen formacionet, Panucci me skemë alla-De Biasi

Me një atmosferë elektrizuese në Shkodër, Shqipëria do të nisë rrugëtimin zyrtar drejt Europianit 2020 në orën 20:45 në Loro Boriçi të Shkodrës, në sfidën përballë Turqisë. Për të siguruar një fitore ndaj ekipit nga Anadolli, Kristian Panuçi do të hedhë në fushë një forma

Protestat/ Opozita paralajmëron surpriza 1 milion dollarëshe për të enjten
  • 2019-03-19

Protestat/ Opozita paralajmëron surpriza 1 milion dollarëshe për të enjten

Sekretari për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata ka komentuar në Ora News aksion opozitar dhe ka thyer qëndrimin hermetik të PD dhe LSI, duke zbuluar se me shumë gjasa do të ketë protestë të enjten para Parlamentit. Ai gjithashtu ka paralajmëruar qeverinë për zbul

Fëmijët i lënë në azil, kuzhinierja lumturon të moshuarit
  • 2019-03-16

Fëmijët i lënë në azil, kuzhinierja lumturon të moshuarit

Çdo të shtunë në programin Dua të të bëj të lumtur janë trajtuar tema sociale nga më të ndryshmet, të tilla si gjakmarrja, dhuna në familje, probleme të të rinjve, si edhe vështirësitë ekonomike. Mbrëmjen e sotme në qendër të vëmendjes të programit Dua të të bëj të lumtur

Sakrifica e gjyshes së varfër që kujdeset për fëmijët e vajzës në burg
  • 2019-03-16

Sakrifica e gjyshes së varfër që kujdeset për fëmijët e vajzës në burg

Programi Dua të të bëj të lumtur natën e sotme trajtoi një histori dramatike ku mbizotëronte varfëria ekstreme. E tillë ishte historia e nënë Alitrisë, e cila gjatë gjithë jetës së saj kishte kaluar një kalvar vuajtjesh. Problemet ekonomike e kishin shoqëruar gjatë gjithë jetës

Chelsea kualifikohet me goleadë, vuajnë Napoli e Valencia!
  • 2019-03-14

Chelsea kualifikohet me goleadë, vuajnë Napoli e Valencia!

Asnjë surprizë  në 3 sfidat e para. Chelsea kalon me goleadë, Napoli vuan por kualifikohet në çerekfinale ndërsa surpriza e vërtetë e ndeshjeve të dyta të raundit të 1/8-ave të zhvilluara në orën 18:55 mund të ishte Krasonodar që i shkoi shumë pranë kualifikimit dhe ndoshta do ta