Rezultate te kerkimit per termin: +Surprizat

Meta: total 1000 / total_found 1351 / time 0.000 / keyword[0] surprizat / docs[0] 1351 / hits[0] 1451 /
Protesta/ Salianji: Revoltë e madhe! Në Kryeministri hyjmë për 2 minuta
  • 2019-03-16

Protesta/ Salianji: Revoltë e madhe! Në Kryeministri hyjmë për 2 minuta

Opozita do të protestojë sot në sheshin përpara Kryeministrisë, për të kërkuar rrëzimin e qeverisë së Edi Ramës dhe futjen e vendit në zgjedhje të parakohshme. Teksa qytetarët e ardhur nga e gjithë Shqipëria po grumbullohen përkrah selisë së qeverisë, për protestën ka folur is

Horoskopi, 12 shenjat dhe dhuratat ideale për Shën Valentin
  • 2019-02-13

Horoskopi, 12 shenjat dhe dhuratat ideale për Shën Valentin

Le të na frymëzojë Horoskopi dhe të na udhëheqë drejt zgjedhjes më të drejtë dhe romantike Dita e Shën Valentinit, festa e të dashuruarve po vjen dhe dikush mund të jetë në telashe, sepse nuk ka ndonjë ide se çfarë mund ti dhurojë personit të zemrës. Nëse imagjinata është e pa

No Pic available
  • 2019-02-02

Tirana mirëpret Vitin e Ri kinez, Veliaj: Kinezët do bëjnë stacionin e autobusëve

Tirana mirëpret për herë të parë Vitin e Ri kinez. Sheshi Skënderbej u pushtua mbrëmë nga dritat, personazhet karakteristike të kulturës e dhjetëra qytetarë kinezë që jetojnë dhe punojnë në Shqipëri, të cilët kishin dalë për të pritur Vitin e Ri, sipas traditës së tyre të

Rrëzimi i Ramës më 16 shkurt,  zbulohet surpriza e protestës së opozitës
  • 2019-01-23

Rrëzimi i Ramës më 16 shkurt, zbulohet surpriza e protestës së opozitës

Mbledhja e Kryesisë së re të Partisë Demokratike ditën e djeshme prodhoi edhe një datë për protestën popullore të opozitës, ku do të kërkohet rrëzimi i qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama. Më 16 shkurt opozita e bashkuar do të mbushi sheshin, me një protestë që do ti shërbejë p

Brezovica, alternativa më e mirë për të kaluar një fundjavë në borë
  • 2019-01-16

Brezovica, alternativa më e mirë për të kaluar një fundjavë në borë

Dimri është një stinë shumë e bukur për të bërë disa ditë pushim. Ju mund të zgjidhni destinacionet malore, ku ka prezencë të borës. Bardhësia e saj të fal qetësi dhe paqe me vetveten. Mendimet që ju kanë pushtuar kokën rreth problemeve të përditshme zhduken dhe duket sikur me

Bari, 25  për ata që shkojnë në punë dhe shkollë me biçikletë
  • 2019-01-04

Bari, 25 për ata që shkojnë në punë dhe shkollë me biçikletë

Jeni nga Bari dhe zgjidhni të shkoni në punë ose në shkollë me biçikletë? Komuna ju paguan 25 euro në muaj. Projekti është pjesë e një programi kombëtar eksperimental të shkollës së lëvizjes së qëndrueshme në shtëpi dhe punës në shtëpi bashkë-financuar nga Ministria e Mjedis

Për herë të parë në Tiranë Festivali i Dritave, nesër spektakël magjik
  • 2018-12-28

Për herë të parë në Tiranë Festivali i Dritave, nesër spektakël magjik

Për herë të parë në Tiranë vjen Kuju Light Festival, një hapësirë artistike bashkëkohore ku më shumë se 15 instalacione dritash do të shfaqen për publikun artdashës në 29 dhe 30 dhjetor 2018, prej orës 18:00 deri në mesnatë. Festivali i dritave përfshin videomaping, laser show s