Rezultate te kerkimit per termin: +Suso

Meta: total 75 / total_found 75 / time 0.000 / keyword[0] suso / docs[0] 75 / hits[0] 98 /
Me Behramin kapiten, Udinese bën Milanin të harrojë si fitohet
  • 2019-04-02

Me Behramin kapiten, Udinese bën Milanin të harrojë si fitohet

Për të tretën javë me radhë Milani nuk ia del të fitojë, teksa mbrëmjen e sotme nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 ndaj Udineses në San Siro, rezultat ky që komplikon rrugëtimin për një vend në zonën Champions. Për këtë sfidë Gattuso kishte preferuar të ndryshojë skemë, d

Higuain nuk shënon më, kritikohet skema e Gattusos
  • 2018-12-23

Higuain nuk shënon më, kritikohet skema e Gattusos

Gonzalo Higuain nuk po kalon një periudhë të mirë dhe këtë e vërteton forma e tij, duke qenë se nuk ka shënuar prej më shumë se 1 muaji. Ndeshja e argjentinasit me Fiorentinën filloi në mënyrën më të mirë, me një kthim në mbrojtje duke i marrë dhe topin kundërshtarit. Më pas,

Milani flirton me fitoren, Lazio barazon në shtesë (Video)
  • 2018-11-25

Milani flirton me fitoren, Lazio barazon në shtesë (Video)

Nuk ka fitues në Olimpico, me Lazion dhe Milanin që ndajnë pikët në një barazim 1-1 dhe ruajnë të njëjtat pozita në tabelën e renditjes, përkatësisht në vendin e katërt dhe të pestë. Spektakël, gola, grintë dhe gjithçka të bukur kishte sfida e kësaj pasditeje në kryeqytetin it

Milan ndalet nga Betisi, Arsenali siguron kualifikimin
  • 2018-11-09

Milan ndalet nga Betisi, Arsenali siguron kualifikimin

Grupi F është më i forti këtë sezon të Europa League. Milan ka barazuar 1-1 me kryesuesit e Betis, ndërsa Olympiacos ka mposhtu Dudelange duke marrë vendin e dytë me pikët ë barabarta me Kuqezinjtë dhe një pikë më pak se Betis. Milan rrezikon kalimin në fazën tjetër pas barazimit n

Milani në zonën Champions, mposht në frymën e fundit Genoan
  • 2018-11-01

Milani në zonën Champions, mposht në frymën e fundit Genoan

Milani mori një tjetër fitore të vuajtur, pasi mposhti vetëm në minutat shtesë Genoan me rezultatin 2-1, në ndeshjen e prapambetur nga java e parë, e cila ishte shtyrë për shkak të tragjedisë së Gjenovës, me shembjen e urës Morandi. Sfida filloi mjaft mirë për kuqezinjtë, që zhbll

No Pic available
  • 2018-10-28

Milani thyen Sampdorian, frymëmarrje për Gattuson!

Gola dhe emocione në San Siro aty ku Milani i Gattusos shmangu në një farë mënyre krizën duke mposhtur 3-2 Sampdorian dhe duke u ngjitur në kuotën e 15 pikëve, në pritje për të rikuperuar sfidën e prapambetur të javës së parë ndaj Genoas që do të luhet këtë mesjavë. Në San Si

Bota e futbollit mban frymën, luhet sot derbi i Milanos
  • 2018-10-21

Bota e futbollit mban frymën, luhet sot derbi i Milanos

Angazhimi i Përfaqësueseve ka përfunduar dhe tani është koha e ndeshjeve të kampionateve, ndërsa Seria A ndizet menjëherë me një nga sfidat më të rëndësishme në Itali, derbin e Madoninnës. Interi dhe Milani do të matin forcat në një San Siro të tejmbushur, me klubin zikaltër që