Rezultate te kerkimit per termin: +Sveme

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.396Z

Putin: Sveme raketa nese Amerika terhiqet

Kryeministri rus Vladimir Putin ka deklaruar se, nese SHBA do te heqin dore nga mburoja anti-rakete ne Evropen lindore, atehere plani i Moskes per vendosje raketash do te zhduket. “Nuk do te kete asnje kundermase nese nuk do te kete baza per mburojen anti-rakete. Nese ndodh keshtu,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.113Z

Tiranë, goditet grupi grabitësveme armë, 4 të shoqëruar

TIRANË - Ka nisur në Tiranë një operacion për goditjen e një grupi grabitësish me armë.Lajmi është bërë i ditur për A1 Report dhe Shqiptarja.com nga burime pranë policisë.Burimet thanë se, operacioni është duke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama