Rezultate te kerkimit per termin: +Sweetchild +Mine

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.342Z

Duff Mckagan koncert në Tiranë

Nga Express më 22 maj 2011 në ora 12:07 Hitet e mirënjohura të grupit "Guns N’Roses" do të vijnë në Tiranë mbrëmjen e 1 qershorit nga kitaristi Duff McKagan, i cili së bashku me tre antarë të tjerë të grupit "Duff McKagan’s Loaded", do të performojnë muzikë rok në stad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.332Z

Ish- basisti i ‘Guns n'Roses’ koncert në Tiranë

TIRANË- Hitet e mirënjohura të bandës "Guns N’Roses" do të vijnë në Tiranë mbrëmjen e 1 qershorit nga kitaristi Duff McKagan, i cili, së bashku me tre antarë të tjerë të bandës "Duff McKagan’s Loaded" do të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.469Z

Ish-basisti i Guns N’Roses, ndez sot ‘Qemal Stafën’

TIRANË- Ish basisti i grupit Guns N’Roses, Duff McKagan, që prej dy ditësh ndodhet në Tiranë në pritje të koncertit që do të japë mbrëmjen e sotme në stadiumin "Qemas Stafa" me bandën muzikore Loaded. Ky grup hard rocku ka zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.338Z

Duff McKagan në Tiranë

Hitet e mirënjohura të bandës “Guns N’Roses” do të vijnë në Tiranë më 1 qershor nga Duff McKagan. Kitaristi dhe këngëtari rock, i njohur në gjithë botën në turin e tij me “Duff McKagan’s Loaded”, për gjithë fansat e muzikës rock do të sjellë në Stadiumin “Qemal Staf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.272Z

Guns NRoses ne Tirane

style=positionrelativez-index2> Hitet e mirenjohura te bandes Guns N Roses do te vijne ne Tirane ne 1 qershor nga Duff mckagan. Kitaristi dhe kengetari rock i njohur ne gjithe boten ne turin e tij me Duff mckagans Loaded per gjithe fansat e muzikes rock do te sjelle

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama