Rezultate te kerkimit per termin: +Syl +Morina

Total: 17
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.574Z

Sevdie Morina: Nesër do ta demantoj Sylë Hoxhën

Pas deklaratave të sotme të kryeprokurorit Sylë Hoxha ku janë adresuar kritika të ashpra në drejtim të Kryeprokurores së Prokurorisë Speciale, Sevdie Morina, ka reaguar kjo e fundit. Morina në një prononcim për KALLXO.com ka thënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.426Z

Florent Muçaj lë mbledhjen pas Sylë Hoxhës, KPK pa kuorum

Anëtari i Këshillit Prokurorial nga shoqëria civile, Florent Muçaj, ka braktisur mbledhjen e KPK-së duke e bërë të pamundur vazhdimin e saj për shkak të mungesës së kuorumit. Duke qenë se më herët nga mbledhja ishte largua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.684Z

Morina: Sylë Hoxha po sulmon çdo anëtarë të KPK-së

Sevdije Morina, U.d. kryeprokurore në Prokurorinë Speciale të Republikës së Kosovës dhe anëtare e Këshillit Prokurorial të Kosovës, ka reaguar nëpërmjet një njoftimi për media. Morina, në këtë letër të gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.974Z

Sylë Hoxha nuk ndalet së kërkuari falje

Ushtruesit të Detyrës së Kryeprokurorit të Shtetit, Sylë Hoxha, i është dashur edhe sot ta përsërisë keqardhjen për fjalët që ka thënë në adresë të dy kolegëve të tij në Këshillin Prokuroria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.500Z

Sylë Hoxhaj: Vrasja e Hekuran Morinës më ka tronditur

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Prizren,Sylë Hoxhaj është ndjerë i tronditur me vrasjen e Hekuran Morinës. Ai thotë se personalisht nuk ka pasur rastin të njohë Hekuranin, “mirëpo si rast ka qenë tronditës”. &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.271Z

Prokuroria refuzon ta njohë Sylë Hoxhën ish- ushtrues zyrtar

Ushtrimi i detyrës si kryeprokuror i shtetit nga Sylë Hoxha konsiderohet i paligjshëm, pasi që është presidenti i shtetit ai që duhet emëruar një kryeprokuror. Me dy vota për dhe pesë kundër, Këshilli Prokurorial në mbledhjen e so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.571Z

Kryeprokurori me fjalim 15 faqesh (Foto)

(e plotesuar)  Ushtruesi i Detyrës së Kryeprokurorit të shtetit, Sylë Hoxha gjatë fjalimit të tij ka përdorur hiq më pak se 15 faqe fjalim. Ai në ato 15 faqe ka adresuar probleme të shumta duke u nisur menaxhimi i jo i duhur i Këshillit Pro

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama