Rezultate te kerkimit per termin: +Synej

Meta: total 308 / total_found 308 / time 0.000 / keyword[0] synej / docs[0] 308 / hits[0] 460 /
No Pic available
  • 2018-10-30

13-vjeçari vdes nga rrënojat e shkollës, Prokuroria mbyll hetimet

Fiks Fare solli mbrëmjen e kësaj të marte rastin e një fëmije 13-vjeçar, i cili ka humbur jetën në oborrin e shkollës. Fabian Zeçishti mësonte në shkollën 9-vjeçare Rrakull, vend në të cilin humbi jetën më 30 janar të vitit 2013. Shkak u bë muri i shkollës së vjetër, i cili n

Ahmetaj: Së shpejti Rrogozhina bëhet lagje e Tiranës
  • 2018-05-06

Ahmetaj: Së shpejti Rrogozhina bëhet lagje e Tiranës

Pas çeljes së tenderit për aksin Thumanë-Kashar, qeveria ka premtuar ndërtimin edhe të pjesës tjetër të kësaj rruge, atë nga Kashari në Rrogozhinë. Ajo që gjithashtu do bëjë një diferencë shumë të madhe për zonën, është ai premtim që e kemi bërë para fushatës, që është

No Pic available
  • 2017-06-08

Mediu: Bashkoni votat me PD, maksimalzojmë mandatet

Kryetari i Partisë Republikane u kërkon mbështetësve të tij të votojnë Partinë Demokratike më 25 qershor për të maksimalizuar mandatet në parlament. Gjatë një takimi elektoral të zhvilluar në Kavajë ai shpreh besimin se një individ i fortë do ti japë shtysë të madhe ekonomisë.

No Pic available
  • 2017-05-05

Ahmetaj me Shehin inspektojnë pastrimin e kanalit kullues në Kavajë

Ministri i Financave Arben Ahmetaj, njëkohësisht i deleguari i Partisë Socialiste në Bashkinë Kavajë dhe Rrogozhinë për zgjedhjet e 18 Qershorit, i shoqëruar edhe nga Kandidati i PS për Kryetar të Bashkisë Kavajë Klodian Shehi, inspektuan sot punimet për pastrimin e kanalit kullues të

Gruaja i kandidon për kryebashkiake e Kavajës, kreu i PS jep dorëheqjen
  • 2017-03-26

Gruaja i kandidon për kryebashkiake e Kavajës, kreu i PS jep dorëheqjen

Kryetari i Partisë Socialiste në Kavajë, Gentian Daja ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij. Këtë e bëri të ditur vetë Daja nëpërmjet një statusi në Facebook. Ai njofton se fill pas mbledhjes së Asamblesë Socialiste të Kavajë, ku u propozuan 6 kandidatë për Kryetar Bashkie, një n

No Pic available
  • 2017-03-25

Dorëhiqet kryetari i PS Kavajë, gruaja i kandidon për kryebashkiake

Është dorëhequr nga posti i kreut të PS në Kavajë Gentian Daja. Nëpërmjet një statusi në FB, Daja thotë se arsye e dorëheqjes është kandidimi i bashkëshortes për kryetare bashkie. Ndërkohë janë bërë publik edhe emrat e kandidatëve nga radhët e PS, ata janë Idajet Camema, Dori

No Pic available
  • 2016-11-16

Panariti në Kavajë: Falë investimit në hidrovore spati përmbytje

Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti inspektoi punimet për rikonstruksionin e dy hidrovorëve në Synej dhe Gjeth, të Kavajës. Panariti theksoi se falë këtij investimi të Ministrisë së Bujqësisë, qindra ha tokë në të gjithë rrethin e Kavajës janë shpëtuar nga përmbytja. Panariti