Rezultate te kerkimit per termin: +Synimi

Total: 9146
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.352Z

Mustafa Te pakenaqurit jo synimi im kryesor

Ne vijim te fjales se tij ne Top Shoe kreu i LDK-se dhe kryetari i Komunes se Prishtines Isa Mustafa tha se ne programin e tij synimi primar nuk eshte rikthimi i te larguarve por hapja e dyerve te partise per njerez te rinj te paangazhuar me pare ne politike. Nuk eshte synimi im themelor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.773Z

Avionë izraelitë sulmojnë Sirinë: Synimi, militantë të Hezbollahut

Gazeta ShqipZyrtarët amerikanë thonë se Izraeli ka kryer një sulm ajror që kishte në shënjestër armë të mundshme brenda Sirisë. Lajmi është konfirmuar më vonë nga autoritetet izraelite të cilat kanë theksuar se synimi i tyre ishin militantë të Hezbollahut në Siri. Të premten, pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.645Z

Del Piero Synimi yne kualifikimi ne LK

Alessandro Del Piero eshte i bindur se Juventusi do te siguroje kualifikimin ne Ligen e Kampioneve per sezonin e ardhshem. Synimi yne natyrisht se eshte Liga e Kampioneve. Ne duam te perfundojme ne tre vendet e para. Ne duhet ta harrojme sezonin e kaluar qe ishte i tmerrshem theksoi Del Piero. Juv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.114Z

Liga e Kampionëve, synimi kryesor

Nga Express më 13 qershor 2011 në ora 09:17 Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard ka thënë se kualifikimi për në Ligën e Kampionëve është objektivi kryesor i skuadrës për sezonin e ardhshëm. Liverpool ishte në gjendje të rëndë në janar, kur rezultatet e dobëta në Premierlig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.110Z

Thaci Synimi yneintegrimi ne NATOdhe ne BE

PRISHTINEuml- Kryeministri ne detyre i Republikes se Kosoves Hashim Thaci peruroi te shtunen shtatoren e deshmoreve te kombit komandanteve te UCK-se Xhelal Hajda dhe Selajdin Mullaabazi ne Rahovec. Bashkimi yne na solli lirine dhe do te na siguroje vlerat perendimore te shtetndertimit. Synimi yn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.682Z

Anxhelina Zholi, synimi i aktores, politika

Nuk është hera e parë që ankohet për një punë që sipas saj është pak e rëndësishme. Anxhelina Zholi dëshiron të jetë e dobishme. Këtë e tregojnë më së miri të gjitha veprat e bamirësisë dhe adoptimet e fëmijëve të cilët po i rrit me dashuri. Dhe për këtë arsye, sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.977Z

Kidd: Pozita e katërt, synimi ynë

Zëvëndëstrajneri i Manchester City, Brian Kidd ka deklaruar se titulli tashmë mund t`i jepet rivalit Manchester Untiedit, pasi beson se me humbjen e pësuar nga Aston Villa, janë qartësuar pozicionet në Premier Ligë. “United po shkon shumë mir&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama