Rezultate te kerkimit per termin: +TCH

Total: 5180
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.124Z

FOTOT/ Jeta luksoze e trashëgimtares së TCh

Për Lori Hoxhën duket se vera ka ardhur para kohe. Vajza e Vjollca Hoxhës dhe të ndjerit Dritan Hoxha, krijuesi i Top Channel, është duke shijuar pushimet e saj në bregdetin e Barbadosit. Ajo ka publikuar edhe këto foto ku duket se po ia kalon aspak keq.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.379Z

Zbulohen fotot intime të Taulant Xhakës me aktoren e TCH

Prej disa ditësh është folur për një lidhje të mundshme të futbollistit shqiptar Taulant Xhaka me aktoren e TCH, Ana Lika. Aktorja që është edhe mbesa e Inis dhe Ingrid Gjonit, nuk e mohoi lidhjen teksa ishte e ftuar në një emision. Por Panorama ka publikuar disa foto intime të tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.276Z

Fyle Po ndjekim ceshtjen TCH

Pas mbarimit të konferencës vetëm BE, (Just BE) komisioneri Shtefan Fyle dha këtë prononcim për sulmet e fundit të qeverisë drejtuar televizionit Top-Channel. “Kjo është një cështje që unë jam duke e ndjekur me in

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.950Z

Vendimi ndaj TCH, reagime në Maqedoni

Vendimi i gjykatës në cështjen “Pango”, duke gjobitur Top Channel, sjell edhe reagimin e gazetarëve përtej kufirit shqiptar, në Maqedoni. Ata thonë se kjo gjobë u kujton atyre dënimet e kohës së Milloshevicit, për të frenuar mediat e pavaruara. “Unë nuk mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.342Z

Piramida KE Kujdes me TCH

Vendimet e ditëve të fundit në komisionet parlamentare të ligjeve dhe ekonomisë janë ndjekur me shqetësim edhe nga Brukseli. Jo për faktin se duhet të prishet piramida për parlamentin e ri, sa për një tjetër dëm q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.524Z

Pasdite ne TCH, Genta Popa merr stafeten

Genta Popa eshte prezantuesja e re e Pasdite ne Top Channel. Nje figure e njohur e ekranit dhe me eksperience te pasuruar nder vite, qe vjen ne kete program per te dhene sigurisht me te miren per publikun. “E kam pritur shume mire kete propozim. Ky emsion e ka audiencen e tij dhe un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.442Z

Skandali Meta sulmohet faqja e TCH

Vetëm disa orë pas publikimit nga emisioni “Fiks fare” të videos ku zëvendëskryeministri Ilir Meta udhëzonte dhe urdhëronte ish-ministrin e Ekonomisë Dritan Prifti t’i jepte tenderin e Albpetrolit dhe konçesionin e një hidrocentra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama