Rezultate te kerkimit per termin: +Tai

Total: 142
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.763Z

Tajlande Pheu Tai koalicion me kater parti te vogla

Një ditë pas triumfit në zgjedhjet e përgjithshme, Partia Pheu Tai deklaroi krijimin e nje koalicioni me kater parti te tjera me te vogla. Nen drejtimin e Jingluk Shinavatres, e motra e ish-kryeministrit te permbysur me grusht shteti ne 2006-ten, Pheu Tai arriti n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.759Z

Tajlandë, Pheu Tai koalicion me katër parti të vogla

Një ditë pas triumfit në zgjedhjet e përgjithshme, Partia Pheu Tai deklaroi krijimin e një koalicioni me katër parti të tjera më të vogla. Nën drejtimin e Jingluk Shinavatres, e motra e ish-kryeministrit të përmbysur me grusht shteti n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.630Z

Gjetan Keta, kampioni shqiptar i ringut në boks dhe Tai e Kikboks

Të gjithë e mbajnë mend Gjetan Ketën: ai së bashku me vëllain-trajner, Ismailin, promovuan Tai dhe Kikboksing në vendin tonë. Më 28 shtator 2007, 25-vjeçari nga Dibra fitoi në Tiranë turneun kualifikues për Kampionatin Botëror në Taiboks. Që prej asaj periudhe, Gjetani iu përkushtua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.408Z

Netët e qejfit të Alban Dudushit në “Mai Tai”

 Jeni mësuar ta shihni me kostum serioz, ndërsa drejton bisedat interesante në panelin e “Top Show”-t, çdo mbrëmje vonë në “Top Channel”. Por paparaci ynë e ka fotografuar gazetarin e njohur Alban Dudushi, në një gjendje tërësisht ekstaze fundjavën e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.388Z

Kinë, Mishel Obama performon: “Tai Chi"

Gjatë vizitës së saj në Pekin zonja e parë e Amerikës, Michelle Obama është  fotografuar duke performuar “Tai Chi” së bashku me studentët kinezë. Ndërkohë vetëm pak ditë më parë ajo është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.256Z

Bangkoku, qyteti i një mijë ngjyrave në Tajlandë (Foto)

Bëhet fjalë për një destinacion interesant dhe plot dinamizëm Bangkok është thelbi i Tajlandës dhe është edhe kryeqyteti i saj. Nga një port i vogël tregtar është bërë një nga qytetet më dinamike dhe me ndikim në Azinë Juglindore. Qyteti ka rreth 10 milionë banorë,dhe falë zhv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.117Z

Lideri sirian mision në Tiranë: Nuk na duhen xhihadistë shqiptarë

Nje prej liderve te opozites siriane, Sheiku Faris El Tai, i cili eshte ngarkuar si Ambasador paqeje neper bote, prej me shumë se 11 milion banore, perfshire fisin El Sai, por dhe Kryepeshkopin dhe Myftinin sirian eshte ndalur ne Shqiperi, me misionin per te bindur se lufta atje, eshte lufte politi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama