Rezultate te kerkimit per termin: +Tabares

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.897Z

Tekniku Oskar Tabarez: Kemi përgatitur një surprizë për Seleçaon

Në prag të sfidës së sotme mes Brazilit dhe Uruguait për gjysmëfinalen e Kupës së Konfederatave, trajneri i Uruguait, Oscar Tabarez, e shikon tepër të vështirë takimin e skuadrës së tij kundër vendasve të Seleçaos. Trajneri i kampionëve në fuqi të Amerikës Latine, është i mend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.464Z

9 personazhet e famshëm që janë prekur nga HIV/AIDS

9 personazhe të famshëm botërorë janë infektuar me AIDS. Ne po ju sjellim rastet tyre. Freddie Mercury, vokalisti i rok grupit Queen, ishte 45 vjeç kur ndërroi jetë nga SIDA, në vitin 1991. Aktori Rock Hudson ishte në mesin e personave të parë të famshëm që ka vdekur nga kjo sëmundej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama