Rezultate te kerkimit per termin: +Tabels

Meta: total 26 / total_found 26 / time 0.000 / keyword[0] tabels / docs[0] 26 / hits[0] 27 /
No Pic available
  • 2010-08-29

Superliga, Flamurtari fiton ndaj Tiranës

Me fitoren ndaj Tirans, Flamurtari, ka hapur javn e dyt t Superligs. Golin e fitores pr vlonjatt e shnoi n minutn e 68-t, Xhafaj. Flamurtari sht pr pak or n krye t tabels s klasifikimit me 6 pik. Sot do t luhen tre ndeshje t tjera: Kastrioti-Vllaznia, Bylis–Elbasani dhe n mbrmje Dinamo–

No Pic available
  • 2010-08-27

Prokurimet e reja, jo pengesa për Bujqësinë dhe KMDP-në

Ministria e Bujqësisë do të vazhdojë zbatimin e masave për të shmangur përmbytjet <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0in; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-fam

No Pic available
  • 2010-08-26

Shpronësohet linja 400 kv Tiranë-Elbasan

Vendimi Qeveria vendosi dje shpronsimin, pr interes publik, t pronarve t pasurive t paluajtshme, pron private, q preken nga ndrtimi i linjs s tensionit lart 400 kV, Tiran 2 – Elbasan 2, Qarku Tiran, sipas tabels q i bashklidhet ktij vendimi. Shpronsimi do t bhet n favor t OST, n kuadr t proje

No Pic available
  • 2010-08-25

Volfsburg, 20 mln euro për Diegon

Juventus Mesfushori duket srish drejt Bundesligs. Trezege, Spanja destinacioni i mundshm Merkato e Juventusit vazhdon. Kapitulli “Diego”, q dukej i mbyllur pas ndrprerjes s negociatave me Volfsburgun gjat javs s kaluar, sht rikthyer n qendr t vmendjes. Shkak shtnj ofert e re nga klubi g

No Pic available
  • 2010-08-24

Zyrtare, Klodian Duro firmos për Lask Linz në Bundesligën austriake

Kontrata Mesfushori shqiptar: “Jam i lumtur q do t jap kontributin tim pr shptimin e skuadrs” Klodian Duro, q nga dita e djeshme sht nj lojtar i Lask Linzit n kampionatin austriak t futbollit. Mesfushori i Kombtares shqiptare firmosi m n fund zyrtarisht me klubin n fjal. Lajmi u b menjh

No Pic available
  • 2010-08-18

Nënat me shumë fëmijë, kur dalin në pension

Instituti i Sigurimeve Shoqërore publikon kushtet që duhet të plotësojë një nënë me shumë fëmijë për të dalë në pension më herët Ndonse legjislacioni shqiptar n fushn e sigurimeve shoqrore dhe n at t daljes n pension sht i njsuar, ekziston nj kategori q ka mbetur

No Pic available
  • 2010-08-17

ISSH: Si të përfitoni pension të pjesshëm

Kushtet dhe dokumentat për të përfituar pension të pjesshëm pleqërie Instituti i Sigurimeve Shoqrore publikoi dje kushtet, dokumentet dhe procedurat q duhet t ndrmarrin personat q kan dshir t prfitojn pension t pjesshm pleqrie, si edhe masn e ktij pensioni. ISSH bn t ditur