Rezultate te kerkimit per termin: +Tabu

Total: 2204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.079Z

Tema tabu: Nuk garova mirë se më erdhën periodat

Të garosh në Olimpiadë është stresuese ndonjëherë, imagjino pastaj sikur të jesh me periodat. Fu Yuanhui, një prej notareve më të mira kineze, u bë sensacion në rrjetet sociale brenda natës, pasi bëri një rrëfim të sinqertë. Kina nuk fitoi në stafetën 4X100 e përzier të diel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.430Z

Oketa: Mocionet nuk janë tabu, kjo qeveri mund të konsiderohet e rrëzuar

Share Drejtuesi i FRD thotë se presidenti me 71 vota na rrezikon statusin e vendit kandidat për në BE   Drejtuesi i grupit nismëtar të Frymës së Re Demokratike, Gazmend Oketa, në një intervistë për gazetën Mapo thotë se mocionet nuk janë tabu. Ai shprehet se moralisht kjo ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.173Z

Kastriot Islami: Nuk kam akoma ftesë nga PD, por do e thyeja një tabu

Deputeti Kastriot Islami, duke folur në emisionin Prizëm në Albanian Screen, deklaroi se nuk ka akoma një ftesë nga Partia Demokratike, por u shpreh i gatshëm për të thyer një tabu, që nënkupton kandidimin e tij për PD-në. Nuk kam një ofertë konkrete, të cilën unë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.022Z

Spahiu: Imuniteti, tabu që duhet thyer

Nënkryetari i Këshillit të Lartë të Drejtësisë, Kreshnik Spahiu, ka deklaruar se imuniteti është një tabu që duhet thyer. Duke folur në aktivitetin e organizuar nga USAID për forcimin e sistemit të drejtësisë nën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.269Z

Diskutimi, homoseksualizmi, tabu në vendin tonë

Përfaqësues të organizatave të ndryshme në mbrojtje të të drejtave të njeriut në Tiranë diskutuan gjatë një takimi për të drejtat e homoseksualëve, dhunës ndaj grave dhe të miturve. Përsa u takon të drejtave të homoseksualëve, specialistët arritën në konkluzionin se të drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.643Z

Reforma administrative dhe ajo në drejtësi, Meta: Ndërhyrja në Kushtetutë, jo tabu

Deklarata e Kreut të Kuvendit Realizimi i dy reformave, të cilat Meta vetë i shpalli pak ditë më parë si sfida e Kuvendit në sesionin e ri parlamentar, nuk përjashtojnë mundësinë e ndërhyrjeve edhe në ligjin themeltar të shtetit, në Kushtetutë. Për kreun e LSI-së, klasa politike so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.995Z

Rovena: Do të thyej tabu

Rovena Stefa tani e disa ditë është duke mbajtur turneun e saj në qytetet evropiane ku ka shqiptar. Këngëtarja për këtë fundvit ka planifikuar të sjellë risi në tregun muzikor, me tu kthyer nga Evropa ajo do të realizoj një k&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama