Rezultate te kerkimit per termin: +Tahbrbr

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama