Rezultate te kerkimit per termin: +Tahir +Muhedinit +Shpetim

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.638Z

PDU PDI dhe Tahir Muhedini te bashkohen me ne na ndajne shume pak gjera

Lushnje 29 tetor NOA - Partia Drejtesi dhe Unitet zhvilloi dje ne Lushnje nje aktivitet madheshtor me pjesemarrjen e mbi 800 simpatizanteve ne Pallatin e Kultures Vace Zela. Gjate ketij aktiviteti u prezantuan arritjet e PDU-se dhe te strukturave te saj ne Lushnje gjate vitit te pare te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.587Z

PDI: Kushtet tona per ti bashkuar camet ne nje parti

Dy partite e komunitetit cam ndonese deklaratave dhe deshires per bashkim, ende nuk po gjejne gjuhen e perbashket per ta realizuar ate. Partia per Drejtesi dhe Unitet, i beri dy dite me pare thirrje, partise tjeter te komunitetit cam, Partise per Drejtesi dhe Integrim te bashkohen ne nje te vetme, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.638Z

Idrize ftese per bashkim Muhedinit

Gjate ketij aktiviteti u prezantuan arritjet e PDU-se dhe te strukturave te saj ne Lushnje pergjate vitit te pare te ekzistences se partise. Ne fjalen e tij kryetari i Partise Drejtesi dhe Unitet Shpetim Idrizi theksoi se tashme ka ardhur koha e bashkimit ndermjet te gjithe patrioteve ne mbare Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.763Z

amet drejt bashkimit ne nje parti te vetme

Komuniteti cam po shkon drejt bashkimit ne nje parti te vetme. Nje thirrje te tille e beri dy dite me pare Shpetim Idrizi i PDU-se ndersa dje PDI-ja e Tahir Muhedinit. Ky i fundit shprehu keqardhjen qe ka dy parti me te njejtin program per zgjidhjen e ceshtjes came. Ai kerkoi qe partia e tij dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.423Z

Camet kunder Dules

Pas PDU-se se Shpetim Idrizit, edhe partia tjeter came, PDI e Tahir Muhedinit ka sulmuar kreun e PBDNj-se, Vangjel Dule per deklaratat ne Kongres, duke e akuzuar ate si racist qe  kerkon te hedhe balte mbi komunitetin cam ne Shqiperi. "Fyerjet dhe perifrazimet antishqiptare jane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.588Z

Muhedini: Gati te jap doreheqjen

Kreu i PDI-se, Tahir Muhedini ka deklaruar gatishmerine e tij per te dhene doreheqjen nga cdo funksion, ne interes te ruajtjes se unitetit brenda radheve te shoqates dhe partise se komunitetit cam. Deklarimi i tij eshte bere dje ne Durres, ne takimin e organizuar me mbeshtetes te PDI-se, te cilet ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.289Z

PDU e PDI bashkohen ne nje force te vetme politike

Dy partite qe mbrojne te drejtat e cameve Partia per Drejtesi dhe Unitet si dhe Partia per Drejtesi dhe Integrim kane vendosur te shkrihen me njera-tjetren per te mbrojtur me mire ceshtjen came.Deklaratat nga dy drejtuesit e partise u bene ne ceremonine e 20-vjetorit te themelimit te shoqates Came

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama