Rezultate te kerkimit per termin: +Tahirin

Total: 2103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.841Z

Ambasadoret takojne Tahirin

brbrSituata e renduar kriminale ne Tirane sidomos pas shperthimeve me tritol ka bere qe Ambasadori i Bashkimit Europian ai i Shteteve te Bashkuara te Amerikes dhe i OSBE te zbarkojne ne Ministrine e Brendshme Ata jane takuar me ministrin Sajmir Tahiri dhe kane biseduar per afro 1 ore Fokusi ka qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.893Z

VIDEO/ Ja si e presin Saimir Tahirin, në polici

Pas shkarkimit Tahiri është pritur me duart trokitje dhe me banderola nga efektivët e policisë. Policët e kanë vlerësuar atë, si ministrin me të suksesshëm të këtyre viteve të fundit. Tahirin e presin me duartrokitje by lapsi-al

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.432Z

Detyrim paraqitjeje per Bashkim Tahirin

U zhvillua seanca e gjyqit për Bashkim Tahirin, babain e deputetit socialist Saimir Tahiri. Gjykata e Tiranës caktoi masën detyrim paraqitjeje për Tahirin, ndërsa masën arrest shtëpie për ndërmjetësin në futjen e liaçeve kontrabandë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.672Z

A e merr kush seriozisht Saimir Tahirin?

02-08-2013 / Gazeta 55 Kur ke përpara syve një nga personazhet më groteske të viteve të fundit që ka prodhuar pengmarrja e PS nga Edi Rama dhe oborri i tij klientelist, një njeri me skaf i lidhur deri në dhëmb me krimin e organizuar, i përfshir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.310Z

Pse PD sulmon kaq rëndë Saimir Tahirin?

Ideja e PD për të sulmuar përmes shpifjeve një ministër kabineti, me qëllim goditjen në një front më të gjerë nuk është as e re, dhe as e panjohur. Ajo që ngelet si rebus i pazgjidhur është fakti i targetimit të ministrit të Brendshëm Tahiri, i cili është objekt i sulmeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.468Z

Mblidhet Kolegji Zgjedhor për Tahirin, avokati: Klienti im është falur

Avokati i ish-deputetit Dashamir Tahiri ka deklaruar se dënimi i klientit të tij është falur nga pala italiane. Ai shton se këtë gjë e parashikon edhe Kolegji Zgjedhor. Sa i përket heqjes së mandatit, avokati mbrojtës shprehet se vendimi duhet të ishte marrë me shumicë të cilësuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.734Z

Fokus/A e merr kush seriozisht Saimir Tahirin?

03-08-2013 / Gazeta 55 Kur ke përpara syve një nga personazhet më groteske të viteve të fundit që ka prodhuar pengmarrja e PS nga Edi Rama dhe oborri i tij klientelist, një njeri me skaf i lidhur deri në dhëmb me krimin e organizuar, i përfshir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama