Rezultate te kerkimit per termin: +Tahirllari

Meta: total 92 / total_found 92 / time 0.000 / keyword[0] tahirllari / docs[0] 92 / hits[0] 133 /
Mbytja e dy djemve ne Korce 2 zyrtare dhe nje biznesmen nen hetim penal
  • 2016-08-27

Mbytja e dy djemve ne Korce 2 zyrtare dhe nje biznesmen nen hetim penal

Dy zyrtare lokale dhe administratori i nje kompanie jane vene zyrtarisht nen hetim lidhur me vdekjen tragjike te dy djemve ne Korce te cilet u gjeten te mbytur ne nje rezervuar te vendi i quajtur Gropa e Danielitbr br Drejtoria e Policise ne Korce beri te ditur sot se ne lidhje me ngjarjen e ndodh

Mbytja e dy adoleshenteve hetim biznesmeneve
  • 2016-08-27

Mbytja e dy adoleshenteve hetim biznesmeneve

brbrPolicia ka vene ne procedim penal tre persona lidhur me ngjarjen e ndodhur ne fshatin Qatrom te Korces ku humben jeten dy kusherinjte 17-vjecare Specialistet e seksionit per hetimin e krimeve te korrupsionit kane vene re mangesi ne dokumentacionin e paraqitur nga shoqeria qe operonte ne vendin k

Korçë, mbytja e 2 të kushërinjve në Qatrom, procedohen penalisht 3 persona
  • 2016-08-26

Korçë, mbytja e 2 të kushërinjve në Qatrom, procedohen penalisht 3 persona

Policia  ka vijuar me verifikimet, në lidhje me ngjarjen e ndodhur në fshatin Qatrom, në të cilën u mbytën dy kushërinjtë Albert dhe Rei Tahirllari. Në sajë të hetimeve janë proceduar penalisht Administratori i Shoqërisë, e cila ka  shfrytëzuar tokën,  gjithashtu ish-Kryetari i Ko

Fotot e dy kusherinjve qe dyshohet se jane mbytur ne rezervuar
  • 2016-08-21

Fotot e dy kusherinjve qe dyshohet se jane mbytur ne rezervuar

Dy kusherinjte adoleshente Berti dhe Rei Tahirllari qe shikoni ne foton e pare ende nuk po gjenden Dyshime te forta jane se ata mund te jene mbytur ne rezervuarin e fshatit Qatrom te Korcesbr br Dy djemte perkatesisht 19 dhe 18 vjec kishin shkuar per tu lare qe prej paradites se te premtes tek ven

Ende pa sukses kerkimet per gjetjen e dy djemve te zhdukur ne Korce
  • 2016-08-21

Ende pa sukses kerkimet per gjetjen e dy djemve te zhdukur ne Korce

Dy kusherinjte adoleshente Berti dhe Rei Tahirllari qe shikoni ne foton e pare ende nuk po gjenden Dyshime te forta jane se ata mund te jene mbytur ne rezervuarin e fshatit Qatrom te Korcesbr br Dy djemte perkatesisht 19 dhe 18 vjec kishin shkuar per tu lare qe prej paradites se te premtes tek ven

Dyshohet se janë mbytur, polumbarët pritet të nisin kërkimet
  • 2016-08-20

Dyshohet se janë mbytur, polumbarët pritet të nisin kërkimet

Ende asnjë shenjë nga dy të rinjtë 18 dhe 19 vjeç që u zhdukën një ditë më parë në rezervuarin e fshatit Qatrom në Korçë. Edhe pse një natë më parë u tha se kërkimet do të rinisin që herët në mëngjes, polumbarët  kanë mbërritur shumë me vonesë pranë rezervuarit, duke

Korçë, gjenden trupat e pajetë të adoleshentëve që u mbytën në gropën me ujë
  • 2016-08-20

Korçë, gjenden trupat e pajetë të adoleshentëve që u mbytën në gropën me ujë

Polumbarët forcave Renea kanë mundur që të nxjerrin trupat e pajetë të dy të rinjve të cilët u futën për tu larë në një gropë të mbushur me ujë, por që fatkeqësisht u mbytën. Dy adoleshentët nga Korça u futën për tu larë në një gropë që njihet si “Gropa e Daniel