Rezultate te kerkimit per termin: +Tajlands

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.931Z

Withers sot largohet nga Shqipëria, pritet ardhja e Arvizu-s

Uashingtoni Ambasadori i SHBA prfundon misionin e tij diplomatik n Tiran Pas tre viteve si prfaqsuesi m i lart i shteteve t Bashkuara t Ameriks n Tiran, ambasadori John Withers prfundon misionin n Tiran. Ditn e sotme ambasadori amerikan do t largohet zyrtarisht nga vendi yn pr t’i hapur rrug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.944Z

Withers flet i emocionuar nga Rinasi: Marrëdhëniet tona, shumë të forta

Diplomati Ambasadori i SHBA n Shqipri u largua dje, duke prfunduar misionin Ambasadori i Shteteve t Bashkuara t Ameriks n Shqipri, John Withers, u largua dje prfundimisht nga vendi yn, pas tre vitesh shrbimi. “Marrdhniet midis SHBA-s dhe Shqipris jan shum t forta dhe ato po shkojn drejt nj fo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama