Rezultate te kerkimit per termin: +Tajsoni

Meta: total 41 / total_found 41 / time 0.000 / keyword[0] tajsoni / docs[0] 41 / hits[0] 55 /
FOTOLAJM  /Një Lulzim Basha sic nuk e keni parë ndonjëherë
  • 2014-11-18

FOTOLAJM /Një Lulzim Basha sic nuk e keni parë ndonjëherë

TIRANE-Kjo është një prej fotove të kryetarit të Bashkisë së Tiranës, njëherazi dhe kreu i PD, z. Lulzim Basha që është hedhur në rrjete sociale, Twitter e Facebook. Realisht jo nga kryebashkiaku e kryedemokrati. Fotografia ësht&e

Triumf fantastik i Gjetan Ketes
  • 2014-10-20

Triumf fantastik i Gjetan Ketes

Triumf fantastik i Mike Gjetan Ketes ne Bulqizen e tij aty ku 31 vjecari mbrojti mes nje deti kuqezi titullin e tij te peshave te mesme si kampion i EuroAzise dhe Pacifikut duke fituar ndaj sfidantit rus Maraat Kuuzev qe nuk mundi ti rezistoje as per tre raunde boskierit shqiptarbr br Ishte nje su

No Pic available
  • 2014-10-18

Boksieri shqiptar Gjetan Keta mposht me ‘Nock Out’ rusin Kazev

BULQIZE-Boksieri shqiptar Gjetan Keta ka mposhtur me ‘Nock-out’ rusin Marat Kazev, duke mbrojtur titullin e Kampion Bote. Ndeshja është luajtur në vendlindjen e kampionit, në Bulqizë. Ai ka arritur ta mposhtë me ‘Nock-out’, në raundin e katërt kundërshtarin e tij, du

Nuri Seferi: Protestat e mia, për kombin tim
  • 2014-07-16

Nuri Seferi: Protestat e mia, për kombin tim

Nuri Seferi është befasuar nga disa komente, që shqiptarët i kanë thënë për pjesëmarrjen e tij në protesta. Ai i ka cilësuar ata si "shqipfolësa" që mbrojnë kahun sllav" dhe që se dinë se shqiptarët

A është Tajsoni shqiptar ky trim nga Tetova që grushton policin maqedonas (FOTO + VIDEO)
  • 2014-07-07

A është Tajsoni shqiptar ky trim nga Tetova që grushton policin maqedonas (FOTO + VIDEO)

Ndërsa disa protestues të tjerë filmonin protestën e sotme në Tetovë, një person konfrontohej ballë për ballë me policinë maqedonase. Teksa policët ishin të mbrojtur dhe gjuanin me shkopinj gome ky djalosh i ri shqiptar gjuante me duar duke iu kundërvënë atyre. Mediat shqiptare n

Rasti
  • 2014-07-06

Rasti "Monstra", nisin sërishprotestat në Shkup e Tetovë

Të tjera rreth shkrimit Menduh Thaçi:I mbështesim protestat Shkup, gurë BDI e Komunës së Çairit Vjen dhe kënga e kushtuar ngjarjeve të Shkupit nga reperi Gold Ag FOTOLAJM/A po protestojnë arabët a shqiptarët në Shkup? Rufki Suma: Dhuna policore në Shkup të diskutohet në KS të OK

Reagon Tajsoni shqiptar: Kemi derdhur gjak për këtë tokë, nuk qëndrojmë urtë
  • 2014-07-05

Reagon Tajsoni shqiptar: Kemi derdhur gjak për këtë tokë, nuk qëndrojmë urtë

Boksieri më i mirë shqiptar për momentin, Nuri Seferi, ka reaguar pas dhunës që ushtroi policia maqedonase mbi protestuesit shqiptarë në Shkup. Ai tha se për këtë tokë kanë derdhur gjak shumë shqiptarë. Tajsoni shqiptar, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, shprehu mlle