Rezultate te kerkimit per termin: +Takaci

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] takaci / docs[0] 12 / hits[0] 18 /
Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin
  • 2015-02-16

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin

Zyra e ALUIZNI-t për qarkun e Durrësit ka shpërndarë të shtunën 1001 leje legalizimi për banorët e kësaj zone, ndërsa po bëhen gati më shumë se 1000 leje të tjera që pritet të shpërndahen pas disa ditësh. Ndërkohë, 1050 emra që përfitojnë leje legalizimi u bënë publike dje

No Pic available
  • 2012-04-30

Grupi A: Tërbuni e Sukthi, goleada para sfidës direkte

Pukjanët kanë fituar lehtë në fushën e tyre, ashtu si sukthianët në derbi   Rezultatet e javës së 16-të TERBUNI EGNATIA       4-0 ERZENI SUKTHI  1-5 LUZI 2008 KORABI        2-2 PASHTRIKU VELEÇIKU            1-2 OLIMPIKU pushim   Renditja 1.Tërbuni    

No Pic available
  • 2012-04-23

Grupi A: Tërbuni mbron kreun, Sukthi si ndahet

 Pukjanët kanë fituar në fushën e Olimpikut, kurse sukthianët në shtëpi me Luzin   Rezultatet e javës së 15-të KORABI PASHTRIKU       2-3 SUKTHI – LUZI 2008   3-1 EGNATIA ERZENI   4-1 OLIMPIK TERBUNI  1-2 VELEÇIKU – pushim     Renditja 1.Tërbuni   

No Pic available
  • 2012-04-16

Grupi A: Sukthi mbetet larg me Tërbunin, Luzi fiton derbin

Vetëm 6 gola në 4 ndeshjet e kësaj jave. Në Koplik dhe në Kukës ka tension   Rezultatet e javës së 14-të ERZENI OLIMPIK    1-1 LUZI 2008 EGNATIA         1-0 PASHTRIKU SUKTHI        1-1 VELEÇIKU KORABI          1-0 TERBUNI – pushim   Renditja 1.Tërbu

No Pic available
  • 2012-04-09

Grupi A: Fitore të thella për Tërbunin dhe Sukthin

Dy kryesuesit bindin në fushat e tyre, duke rregulluar edhe golaverazhin  Rezultatet e javës së 13-të SUKTHI VELEÇIKU        4-1 EGNATIA PASHTRIKU  3-1 OLIMPIK – LUZI 2008        1-0 TERBUNI ERZENI           4-0 KORABI – PUSHIM   Renditja 1.Tërbuni 

No Pic available
  • 2012-03-26

Fitorja minimale me Pashtrikun nuk i ka kënaqur tifozët pukjanë

Grupi A: Tërbuni shkëputet, Luzi kërcënon Sukthin   Rezultatet e javës së 11-të EGNATIA KORABI         1-0 OLIMPIKU VELEÇIKU   3-0 TERBUNI PASHTRIKU   1-0 ERZENI – LUZI 2008          2-3 SUKTHI – pushim   Renditja 1.Tërbuni             

No Pic available
  • 2012-03-19

Grupi A: Tërbuni tregon autoritet, fiton derbin e veriut

Sukthi kalon me lehtësi Egnatian. Erzeni dhe Olimpiku barazojnë jashtë fushe   Rezultatet e javës së 10-të PASHTRIKU ERZENI      2-2 VELEÇIKU TERBUNI     0-1 KORABI OLIMPIK                      1-1 SUKTHI EGNATIA                      3-1