Rezultate te kerkimit per termin: +Takim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.701Z

Takim i bereqetshëm

Presidenti i FIFA-s, Sepp Blatter, të mërkurën kishte rezervuar një takim të ngrohtë për krerët e futbollit kosovar. Ata janë ndarë të kënaqur nga ky takim, pasi zvicerani ka siguruar se vendimi i FIFA-s, që Kosova të zhvillojë ndeshje miqësore, nuk ka kthim prapa. Mësohet se gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.101Z

Takim nderkombetar per Malin

Takim nderkombetar per Malin E marte 05 Shkurt 2013 1005 p styletext-align justify p Takim nderkombetar per MalinQeverite dhe organizatat nderkombetare do zhvillojne takim per te koordinuar perpjekjet te cilat kane per qellim zbatimin e stabilitetit afatgjate ne Mali ku forcat franceze dhe a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.082Z

Greqia refuzon takim me Fule

Greqia refuzon takim me Fule E enjte 17 Janar 2013 1523 p styletext-align justify Greqia refuzon takim me FuleGreqia ka refuzuar ftesen e komisionerit per zgjerimin ne BE Stefan Fule per nje takim tripalesh per zgjidhjen e ceshtjes se emrit me Maqedonine Fule kishte propozuar nje kornize te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.706Z

FSHF takim me gazetaret

Mbyllja e vitit futbollistik ka sjelle edhe kete fund dhjetori nje takim mes drejtuesve te Federates shqiptare te futbollit dhe gazetareve sportive. Presidenti Duka ka thene se pikerisht media eshte nje faktor shume i rendesishem ne misionin e perbashket, kontributin per zhvillimin e futbollit shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.168Z

'> Takim i fshehte Turqi-Izrael

Pas ngrirjes se marrëdhënieve Turqi-Izrael, qe prej ngjarjeve te 31 majit kur komandot izraelite qëlluan mbi ekuipazhin e anijes turke e cila po dërgonte ndihma ne rripin e Gazës, është mbajtur një takim sekret ne Bruksel ne nivel ministrash mes dy vendeve. Ky takim i konfirmuar fillimisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.850Z

Zgjedhjet, takim Dade-Xhons

Sekretarja dhe nensekretari per marredheniet me jashte te PS Arta Dade dhe Ilir Gjoni, paten nje takim pune me Stjuart Xhons, Ndihmes asistent i sekretarit per ceshtjet Evropiane dhe Aziatike, si dhe me drejtorin per Evropen Juglindore ne DASH, Ajlend. Ne takim ishte i pranishem dhe referenti per Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.495Z

Papa takim me Kardinalet

Papa takim me Kardinalet E premte 15 Mars 2013 1314 Papa takim me KardinaletPapa Francesku I ka vijuar axhenden e takimeve ne diten e dyte ne krye te Kishes Katolike Ati i Shenjte mblodhi kete paradite Kolegjin e Kardinaleve ne sallen Klementine te Vatikanit Nje falenderim te vecante per paraard

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama