Rezultate te kerkimit per termin: +Tanaka

Meta: total 88 / total_found 88 / time 0.000 / keyword[0] tanaka / docs[0] 88 / hits[0] 127 /
No Pic available
  • 2017-09-21

Mariah Carey nuk i lë vend imagjinatës

Ajo është kritikuar gjithnjë për fotoshop nëpër rrjete sociale. Boll modifikove fotot! Pranoje veten ashtu siç je ose shko në palestër, ishin komentet e tyre në adresën e Mariah Carey. Por mesa duket këngëtarja 47- vjeçare, duket se nuk ka lejuar asnjë nga këto të shqetësojë atë,

Shpërthen Mariah Carey
  • 2017-05-21

Shpërthen Mariah Carey

Ylli 47-vjeçar është e njohur për veshjet e saj të egra dhe natën e fundit nuk ka zhgënjyer. Teksa do darkonte me ish të dashurin e saj, Bryan Tanaka, të shtunën në mbrëmje në Los Anxheles,  Mariah Carey kishte zgjedhur një dekolte shumë të hapur atë natë.  Përveç dekol

Mariah Carey konfirmon lidhjen e saj me kërcimtarin
  • 2017-02-18

Mariah Carey konfirmon lidhjen e saj me kërcimtarin

Mariah Carey ka konfirmuar atë që flitej gjithë këto kohë për jetën e saj private. Kërcimtari i saj, Bryan Tanaka është i dashuri i saj i ri. Këngëtarja ka qenë pranë Bryan që në 2016, vetëm pak kohë pasi u nda nga i fejuari i saj, miliarderi James Packer. Nuk dihet nëse lidhja e

FOTOT/ Festa e çmendur e Mariah Carey për Shën Valentin
  • 2017-02-15

FOTOT/ Festa e çmendur e Mariah Carey për Shën Valentin

Këngëtarja e njohur Maria Carey ka postuar një foto provokuese për 5.3 milionë ndjekësit e saj në Instagram. 46-vjeçarja ka postuar një foto nga vaska me të dashurin e saj 13 vjet më të ri, Bryan Tanaka. Me këtë foto, Carey ka uruar fansat e vet për Shën Valentinin.

FOTOT/ Këngëtarja e njohur spërmbahet me të dashurin e saj disa vite më të ri
  • 2017-02-06

FOTOT/ Këngëtarja e njohur spërmbahet me të dashurin e saj disa vite më të ri

Këngëtarja e njohur Mariah Carey tashmë ka nisur një lidhje të re. 46-vjeçarja është lidhur me Bryan Tanaka, 33 vjeç. Ata janë shfaqur bashkë në një event, duke kryer edhe disa veprime erotike.

No Pic available
  • 2017-01-11

Bryan Tanaka: Jam i dashuruar me Mariah Carey

Kanë kaluar vetëm pakmuaj që nga momenti kur nisën lidhjen dhe Bryan Tanaka, ka bërë një rrëfim të madh, ai është i dashuruar me Mariah Carey. Në episodin e radhës së reality show-t të këngëtares Mariahs World, gjatë bisedës me një mik, Bryan tregon:Unë jam i dahsuruar me Mariah

No Pic available
  • 2016-12-27

Mariah Carey mbulon me dhurata të dashurin e saj të ri

Gjërat mes Mariah Carey dhe të dashurit të saj Bryan Tanaka, sa vijnë dhe bëhen më serioze. Burime të afërta me këngëtaren sigurojnë se 46-vjecarja më seksi në botë, ndihet shumë mire në krahët e Bryan Tanaka, koreografit 33-vjecar. Raportohet se mbrëmjen e ndërrimit të viteve k