Rezultate te kerkimit per termin: +Tanellari

Meta: total 32 / total_found 32 / time 0.000 / keyword[0] tanellari / docs[0] 32 / hits[0] 52 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

A është Banda e çobenjve, njolla kriminale e Ben Blushit në karrierën e tij politike?!
  • 2016-06-04

A është Banda e çobenjve, njolla kriminale e Ben Blushit në karrierën e tij politike?!

Ben Blushi tashmë është jo thjesht një rival i Edi Ramës brenda PS-së, por një kundërshtar i pritshëm me një parti të re të së majtës, ku enigmë mbetet emri dhe njerëzit që do të marrë me vete nga selia rozë. Kohët e fundit, një nga armët e Ben Blushit është pikërisht ma

No Pic available
  • 2016-05-18

Trampolina e vullnetarizmit

Nga Doralda Tanellari Sociologe Sa e vështirë është sot, të dëgjosh të flitet për vepra të mira! Jemi bombarduar çdo moment nga lajme që na habisin dhe na lenë pa frymë. Çfarë po ndodh me shoqërinë Shqiptare? Duket se jemi kthyer në një vend ku antivlerat shiten si vlera, jemi të

Rekuiem për Tamara Nikollën!
  • 2016-01-27

Rekuiem për Tamara Nikollën!

Raimonda Moisiu Nga Raimonda Moisiu Njeriu dhe sportistja e mirë te Tamara Nikolla qenë shkrirë në një… Njeriu dhe sportistja e mirë te Tamara Nikolla qenë shkrirë në një. Vlerat e larta morale dhe ato sportive të shkrira po në një. Jeta e saj sportive është sa monumentale, aq e

No Pic available
  • 2014-03-03

GKA, rikthehen 15 vepra nga Shërbimet Qeveritare

TIRANE-Shumë prej veprave të artit të cilat u morën nga fondi i Galerisë Kombëtare të Arteve prej vitit të hershëm 1981, për të dekoruar vilat qeveritare, sot rezultojnë të zhdukura. Deri në nisjen e aksionit të galerisë

No Pic available
  • 2013-11-11

Korçë, bllokohen 57 kg kanabis, arrestohen 3 persona

KORCE-Policia e Korçës ka sekuestruar një sasi droge prej 57 kilogramësh e llojit kanabis sativa, si dhe ka arrestuar 3 persona të përfshirë në trafikun e drogës. Sipas burimeve të policisë, droga u sekuestrua në lagjen 6 në Korçë, dhe se gjatë ushtrimit të kontrollit të poseduesve

No Pic available
  • 2013-11-10

Korçë, bllokohen 57 kg kanabis, arrestohen 3 persona

KORCE-Policia e Korçës ka sekuestruar një sasi droge prej 57 kilogramësh e llojit kanabis sativa, si dhe ka arrestuar 3 persona të përfshirë në trafikun e drogës. Sipas burimeve të policisë, droga u sekuestrua në lagjen 6 në Kor&cced