Rezultate te kerkimit per termin: +Tani +Labet

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.461Z

Tani Labet kane fituar ne BB se jemi te zgjuar Liami Ti e paske ne tullum ske per te fituar

Meti dhe Liami ndodhen ne sallon duke diskutuar me njeri-tjetrin per spektaklin dhe per eliminimin Lorenes nga shtepia. Liami e ka shprehur edhe me pare deshiren per te qendruar Meti ne shtepi dhe per te dale Lorena. Ai thote se qendrimi i Lorenes nuk kishte rendesi dhe se ka ndodhur ajo qe duhet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.901Z

Terror i shtetit apo ndaj shtetit

Te gjithe perjetuam me shqetesim pasojat e atentatit qe iu be themeleve te shtetit nga nje pjesez e shthurur e atyre qe pretendonte se godiste shtetin ne emer te gjithe popullit opozitar edhe pse nuk i perfaqeson ata as ne mentalitet dhe aq me pak ne moral. Populli i sotem opozitar ka qene dhe mbe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama