Rezultate te kerkimit per termin: +Tani

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.376Z

Vepro Tani! Vepro tani kundër padrejtësive!

Vepro tani kundër korrupsionit në Prokurori dhe Gjykata!  Vepro tani kundër korrupsionit në spitale! Vepro tani për të hequr imunitetet e zyrtarëve në të gjithë shtetin shqiptar, por më shumë në gjykata dhe në prokurori sep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.117Z

Daçiç: Tani për tani, ska bisedime

Kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiç, ka thënë se, për shkak të mungesës së një marrëveshjeje të pranueshme me Kosovën, nuk do të ketë vazhdim të bisedimeve me Prishtinën. Siç është situata tani s`do ketë bisedime, sepse nuk kemi ardhur deri te momenti kur duhet të vazhdojmë bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.735Z

Faleminderit Tani!!!

Politikanë, analistë, njerëz të penës dhe të dijes kanë paraqitur në emisionin "Exclusive" impresionet e tyre ndaj punës dhe jetës së Presidentit të "Top Media"-s, Dritan Hoxhës. Njerëz të medias flasin për një televizion që bashkoi shqiptarët dhe për një njeri që pati një viz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:14.394Z

Feith: S'ka zgjedhje tani per tani

Shefi i Zyres Nderkombetare Civile ne Kosoves, Piter Feith, ka deklaruar ne nje interviste per Radio Evropa e Lire se tani per tani nuk mund te kete zgjedhje ne Kosoves. Por ai nuk perjashton mundesine e mbajtjes se tyre prej tani e deri ne perfundim te mandatit katervjecar. "Mund te kete zhvillime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:14.394Z

Feith: Tani për tani nuk ka zgjedhje

Prishtinë - Përfaqësuesit Civil Ndërkombëtar në Kosovë, Piter Feith ka deklaruar se nuk do të ketë zgjedhjet tani për tani, por nuk përjashtohet mundësia e mbajtjes së tyre deri në përfundim të mandatit katërvjeçar të Kuvendit dhe Qeverisë. Në një intervistë për REL Feith ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.347Z

Vepro tani!

ALEKSANDER ARVIZU Gjatë kohës sime në vendin tuaj të bukur jam shfaqur përpara kamerave disa herë për të thënë se në këndvështrimin tim asnjë vend nuk ka bërë më shumë përparim në 21 vitet e shkuara se sa Shqipëria. Kjo ka të bëjë me shpirtin e pamposhtur të shqiptarëve kud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.830Z

2016, PO TANI?!

Ilir Yzeiri Viti që sapo ka nisur nuk ka asnjë shenjë që do të jetë i ndryshëm nga ai që kaluam sa i takon asaj që pritet të ndodhë në këtë vend. Viti që shkoi, sidomos në çastin e ndërrimit, la një shenjë të mirë, veçanërisht në Tiranë, por edhe në qytete të tjera, si Be

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama