Rezultate te kerkimit per termin: +Tani

Meta: total 1000 / total_found 188798 / time 0.070 / keyword[0] tani / docs[0] 188798 / hits[0] 275867 /
Blushi Rames Kur shkrimtaret merren me qente qente merren me librat
  • 2016-10-20

Blushi Rames Kur shkrimtaret merren me qente qente merren me librat

Transmetuar me 19102016 - 1330 Tirane 19 tetor 2016 NOAal- Deputeti Ben Blushi i kthen pergjigje Kryeministrit Edi Rama lidhur me deklaraten e bere ne nje interviste televizive kur tha se gjate qeverisjes se tij deputeti i shkeputur

Kushtet cnjerezore ne burgun e Igumenices 4 shqiptare apel per ndihme
  • 2016-10-20

Kushtet cnjerezore ne burgun e Igumenices 4 shqiptare apel per ndihme

Kater shtetas shqiptare midis tyre nje nga Kosova po mbahen prej 53 ditesh ne rajonin e Policise se Igumenices ne Greqi pa dale ne gjyq Te ndaluar nga Policia greke ata kerkojne ndihmen e autoriteteve shqiptare per kushtet cnjerezore ne te cilat ndodhenbr br Kater te ndaluarit te cilet flene ne to

Kim Kardashian 100 mijë dollarë për dhomën anti-panik
  • 2016-10-20

Kim Kardashian 100 mijë dollarë për dhomën anti-panik

Kim Kardashian nuk e ka marrë ende veten pas grabitjes në Paris. Tani ylli i Hollivudit ka vendosur që në shtepine e saj  të ndërtojë një dhomë speciale kundër panikut dhe frikës. Ajo ka vendosur që të paguajë sigurimin më të fortë i cili u takon zyrtarëve të lartë qeverisës.

No Pic available
  • 2016-10-20

Po rikonstruktonin shtëpinë, gjejnë valixhe me 23 mijë $ në tavan

Një çift që vendosi të rikonstruktonte shtëpinë e tyre u përballën me një surprizë. Ata gjetën një tufë me para cash në një valixhe të fshehur në tavanin e shtëpisë së tyre. Në një seri fotosh të shpërndara në Reddit, Branik12 shpjegon se si aid he bashkëshortja e tij gjet

No Pic available
  • 2016-10-20

Sondazhet nxjerrin fituese Clinton me 52%

Në një sondazh të publikuar nga agjencia amerikane e lajmeve CNN në bashkëpunim me ORC, Hillary Clinton është qartë fituesja. 52% e shikuesve të debatit e panë kandidaten demokrate si fituese, kundrejt 39% që votuan për Trump. Mbrëmjen e djeshme u bë dhe debati i tretë e i fundit pres

No Pic available
  • 2016-10-20

Trump refuzon të përgjigjet nëse do të njohë rezultatin e zgjedhjeve

Republikani Donlad Trump ka refuzuar të komentojë nëse do të pranojë rezultatin e zgjedhjeve nëse ai humb, në debatin final televiziz kundër Hillary Clinton. “Do ju them kur të vijë koha, tani per tani do ju lë në suspancë,” tha Trump Prej ditësh ai deklaron se zgjedhjet j

No Pic available
  • 2016-10-20

Sekuestrohen 300 kg kokainë në një kamion në doganë

Policia hollandeze ka sekuestruar 300 kg kokainë në një pikë doganore. Zbulimi u bë gjatë një inspektimi në një kompani transporti në qytetin Brabant, njoftojnë mediat holandeze. Droga u gjetë në dy kompresorët e një kamioni, ku ishte future sasia e madhe e kokainës. Doganierët njof