Rezultate te kerkimit per termin: +Tanushi

Meta: total 545 / total_found 545 / time 0.000 / keyword[0] tanushi / docs[0] 545 / hits[0] 678 /
Rruga e Hapur çon në pranga 4 shkodranë për 100 kg marjuanë (Emrat & Video)
  • 2019-02-27

Rruga e Hapur çon në pranga 4 shkodranë për 100 kg marjuanë (Emrat & Video)

Një rast i trafikimit të lëndëve narkotike është goditur nga Policia e Shkodrës. Uniformat Blu kanë vënë në pranga 4 persona, të cilët po trafikonin 100 kg marjuanë. Efektivët e Seksionit grumbulluan të dhëna mbi veprimtarinë e një grupi kriminal të lidhur me organizimin, financi

No Pic available
  • 2018-11-14

Ndërtuesi mashtrues, 70 milionë lekë për një gabim të Hipotekës

Fiks fare denoncoi sot veprimet e një ndërtuesi që kishte mashtruar një qytetare duke i marrë shtatë milionë lekë borxh dhe duke i lënë peng tre apartamente, të cilat pas disa vitesh dolën se ishin të bllokuara nga banka. Për një gabim të bërë nga punonjësit e hipotekës, qytetarj

Përmbyset makina në Kukës, shpëtojnë të rinjtë lezhjanë
  • 2018-05-11

Përmbyset makina në Kukës, shpëtojnë të rinjtë lezhjanë

Tre të rinj janë plagosur si pasojë e një aksidenti në dalje të qytetit të Kukësit. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth mesditës në afërsi të Urës së Drinit të Zi. Makina me targë AA 068 HT, ka dalë nga rruga e për pasojë është përmbysur rreth

Shpërthen rrjeti për Rigertën, gazetarët të gjithë në unison
  • 2017-09-30

Shpërthen rrjeti për Rigertën, gazetarët të gjithë në unison

Fjalimi i Rigerta Lokut në Parlament ka shkuar reagime masive në rrjetet sociale. Gazetarja Alma Çupi që ka vizituar Shqipërinë nga cepi më cep, shkruan se situata është e tillë në çdo fshat të Shqipërisë dhe deputetët zhduken sapo marrin votat, ndaj sipas saj, fjalimi i Rigertës nu

No Pic available
  • 2017-07-13

Rama publikon emrat: Ja 100 zyrtarët e denoncuar për abuzime në administratë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar emrat e 100 zyrtarëve të cilët janë denoncuar online. Raporti që kryeministri Rama ka publikuar në Facebook, bazohet në 3 mijë komente. Rama thotë se sipas këtij raporti që i është vënë në dispozicion grupit të punës për reformimin rrënjësor t

No Pic available
  • 2017-07-12

Rama publikon emrat: Ja 100 zyrtarët e denoncuar për abuzime

Kryeministri Edi Rama ka publikuar emrat e 100 zyrtarëve të cilët janë denoncuar online. Raporti që kryeministri Rama ka publikuar në Facebook, bazohet në 3 mijë komente.  Rama thotë se sipas këtij raporti që i është vënë në dispozicion grupit të punës për reformimin rrënj

Abuzimet, Rama publikon emra gjyqtarësh e prokurorësh
  • 2017-07-12

Abuzimet, Rama publikon emra gjyqtarësh e prokurorësh

Kryeministri Edi Rama publikon përmbledhjen e raportit që i është vënë në dispozicion Grupit të Punës për reformimin rrënjësor të rrjetit të zyrave të shtetit. Ai e titullon Raport për ju, dhe thotë se kjo përmbledhje, ashtu si vetë raporti, është bërë nga skuadra e shënimeve