Rezultate te kerkimit per termin: +Tapeti

Total: 272
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.254Z

Tapeti i kuq

Festivale të bujshëm me pak mall shqiptar! Me fare pak, po me shumë optimizëm. Tapeti i kuq, shkruajnë gazetat - përmendin këtë element të festivaleve të famshëm të botës, pastaj nisin e shtjellojnë me po ato fjalë, si ka ndodhur prej disa vitesh, ngritjen e siparit krejt ndryshe t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.352Z

Tapeti i Merkelit i vjedhur

Tapeti persian, që zbukuron zyrën e kancelares gjermane, Angela Merkel, ka qëndruar atje i patrazuar për vite të tëra, derisa gazetarët e revistës “Der Spiegel” zbuluan origjinën e tij. Sipas revistës, qilimi në fjalë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Tapeti i ri, sapo të përfundojë tenderi

“Qemal Stafa” Kushtet jo t prshtatshme pr zhvillimin e ndeshjeve t nivelit t lart n stadiumin “Qemal Stafa” kanq Kombtarja shqiptare t’i zhvilloj dy ndeshjet e para eliminatore t Euro 2012 n Shkodr. Terreni n impiantin m t madh n vend l shum pr t dshiruar, por drejtori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.766Z

Tapeti i stadiumit të Korçës rrezikon prishjen, shkak shtrimi në ditë me shi

Tapeti i ri i stadiumit të Korçës, rrezikon të mos jetë funksional. Shkak është bërë lidhja e tij me tokën në një ditë me shi. Kështu një punë voluminoze dhe mjaft e kushtueshme rrezikon të shumëzohet me zero. KORÇE- Rrezikon të dëmtohet tapeti i ri i stadiumit &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.435Z

Tapeti i Çmimeve Oskar, Ekspertët e modës: Duartrokitje për divat që guxuan në ngjyra

Ky është tapeti i kuq më i famshëm dhe më i ndjekur në mbarë botën. Eskpertët e modës kanë shumë për të folur për atë çka panë, fustane glamuroze, stoli të çmuara apo varëse rripa e çanta të guximshme. Stlisti dhe fashion dizajner Nick Verreos, i vlerësoi dhe duartrokiti yjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.104Z

Mbyllet stadiumi Loro Borici

brbrVetem 45 dite nga inaugurimi stadiumi Loro Borici ka mbyllur dyert per ndeshjet e radhes ndersa skuadra e Vllaznise eshte ajo qe do te vuaje pasojat e ketij vendimi ne superligen shqiptare duke mos pasur mundesi te luaje perpara tifozeve te saj Federata Shqiptare e Futbollit eshte detyruar te be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.886Z

Glenn Close: Nuk i urrej çmimet Oscar

Kur mendojmë për aktorët që kanë merituar çmim Oscar, por kurrë nuk e kanë fituar atë, një nga emrat e parë që të vjen në mendje është Glenn Close.Aktorja ka qenë e nominuar pesë herë dhe nuk e ka marrë asnjëherë çmimin më të madh në botën e kinematografisë. Gjithsesi, Cl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama