Rezultate te kerkimit per termin: +Tarifa

Total: 5653
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.036Z

Eneda Tarifa duet me Jon Tarifa

Këngëtarja Eneda Tarifa tani edhe prezantuese e "Portokalli" së shpejti do të vijë me projekte të reja në muzikë. Në verë ajo publikoi këngën "Kom ala" së cilës po i përgatit videoklipin por nuk mbaton k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.011Z

Eneda Tarifa largohet nga Portokallia

Eneda Tarifa ka nisur përgatitjet për Eurovizionin dhe do të duhet të braktisë spektaklinPortokalli ku është drejtuese prej disa vitesh. Këngëtarja do të duhet të mungojë në javët e ardhshme duke ia lënë stafetën Xhemi Shehut. Eneda konkurron me këngën Përrallë në Eurovizion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.330Z

Fatos Tarifa, fiton pafajesine

Tirane- Ish-ambasadori yne ne Amerike, Fatos Tarifa, i akuzuar se i ka shkaktuar nje dem prej 143 mije dollare shtetit tone, eshte shpallur dje i pafajshem. Ne arsyetimin e dhene dje nga Kolegji Penal i Gjykates se Larte, gjykimi ndaj ish-diplomatit, nuk duhej te kishte nisur fare, pasi pergjegjesia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.673Z

“Letra Amerikës”, ju shkruan Fatos Tarifa

“Letra Amerikës”, libri më i fundit i ish-ambasadorit tonë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Fatos Tarifa, është promovuar dje në mjediset e Universitetit Europian të Tiranës. Ashtu si gjithmonë, ish-ambasadori ka mbledhur në mjediset e Universitetit, që siç shprehet dhe vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.141Z

Ami dhe Eneida Tarifa, shtatzëna

Share Këngëtarja dhe prezantuesja e Portokallisë, Eneida Tarifa, raportohet se tashmë është shtatzënë. Lajmi bëhet i ditur nga mediat rozë shqiptare. Përveç Tarifës, shtatzënë duket se ka mbetur edhe prezantuesja e Dancing With the Stars, Amarda Toska, bashkëshorte e Ermal Mamaqit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.334Z

Shpallet i pafajshëm ish-ambasadori Tarifa

06/05/2010 Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë: Nuk duhet të kishin nisur hetimet U akuzua pas një denoncimi për mitmarrje nga një biznesmen TIRANË- Shpallet i pafajshëm ish- ambasadori i Shqipërisë në Amerikë Fatos Tarifa. Vendimi u dha nga Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë, kryesuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.322Z

Skandali diplomatik, Fatos Tarifa, i pafajshëm

Autori i Lajmit: Redaksia Dy vjet pasi gjykatat shpallën vendimin për ish-ambasadorin Fatos Tarifa, Gjykata e Lartë rrëzoi këto vendime duke pushuar çështjen me arsyetimin se gjykimi ndaj ish-diplomatit nuk duhej të kishte nisur fare. Kolegji i Gjykatës së Lartë me relator gjyka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama