Rezultate te kerkimit per termin: +Tashm

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.838Z

Silva dhe Dafi tashmë çift

E ka prezanuar për herë të parë publikish në një event duke treguar se ata tashmë janë bashkë, megjithëse ende ekzistonte ajo shprehja “jemi shokë”.Eshtë fjala për këngëtaren Silva Gunbardhi. Janë dukur t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.152Z

Burke tashm nj pop-div

Talentja e X Factor, Alexandra Burke tashm mund t konsiderohet nj pop div gj q ka demantuar analistt e muziks t cilt kishin thn t kundrtn pr t. Kngtarja 21 vjeare po ashtu ka urdhruar dy gota shampanj, pr t festuar bereqetin e saj q i ka sjell ky vit. Fituesja e vitit t kaluar n X Factor po as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.823Z

Neymar, tashmë lojtar i Blaugranave!

Në një intervistë për "Radio 4", një anëtar i klubit katalanas, profesor Lopis nga IESE Buisness School ka deklaruar se një drejtues i Barcelonës i ka komunikuar se Neymar ka firmosur tashmë me Blaugranat. Sipas tij, ylli brazilian i Santos nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.326Z

Serbia, tashm me fast-constitution*!

T gjith n Ballkan jan t interesuar t msojn se far synonin serbt, kur miratuan nj t ashtuqjuatur fast-konstitution, ose e thn shqip kushtetutn e shpejt. Ajo q nuk u b pr mse 6 vjet q nga rnia e diktatorit Milloshevic, u b n pak muaj, dhe gjja m e rndsishme n t, ishte cilsimi i Kosovs si pjes e Serbis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.381Z

Romani i Fatos Kongolit, tashmë film

TIRANE – “Te porta e Shën Pjetrit", romani i Fatos Kongolit brenda këtij viti pritet të ofrohet edhe nëpërmjet filmit për të cilin kanë përveshur mëngët në koproduksion: Kosova, Shqipëria e Anglia. Ilirjana Lira Blakaj, vaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.705Z

Tashmë është zyrtare, Leo Messi së shpejti baba

BARCELONE - Tashmë është zyrtare, Lionel Messi do të bëhet baba. Lajmi që qarkullonte prej kohësh në media, u konfirmua nga e dashura e futbollistit, përmes një njoftimi në rrjetin social Twitter. “Po, është e vërtetë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.408Z

Era Istrefi tashmë pranë familjes Kardashian

Kënga e Erës “Bon Bon” po i kalon limitet e pritshmërive. Një ngatërresë mrekullibërëse ka ndikuar që Era të bëjë bujë në botë. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Duke qenë e pëlqyer n&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama