Rezultate te kerkimit per termin: +Task +Force

Total: 2614
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.948Z

Task Force kunder droges

Në fillim te ketij muaji, me urdher te prokurorit te Pergjithshem, Adriatik Llalla kane nisur diskutimet per ngritjen e nje njesie speciale task force qe pritet te hetoje kultivimin e kanabisit veçanerisht ne zonen e Lazaratit. Burimet prane organit qendror te akuzes thane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.838Z

Task-Force miqësore

Share Nga Anila Çobani Ne vazhden e shfaqjeve mediatike, Bashkia e Tiranes trumbetoi ngritjen e nje strukture task-force per te kontrolluar tregjet gjate diteve te festave. Ne fakt, kjo eshte nje detyre e perditshme ligjore e strukturave tatimore. Por, te kaperthyer nga del

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Vlersim arritjeve t Task Force

Kryeprokurorja Ina Rama vlersoi rezultatet e njsis s prbashkt hetimore Task Force n luftn kundr krimit ekonomik dhe korrupsionit, si dhe bashkpunimin mes strukturave prbrse t ksaj njsie,gjat analizs s puns s ksaj njsie, zhvilluar n Prokurorin e Prgjithshme. Ina Rama, theksoi me kt rast, nevojn e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.335Z

Task force, bojkotohet Ina Rama

Gjashte muaj me pare, perpara zgjedhjeve prezantimi i nismes per ngritjen e grupeve ‘task force’ qe do te sherbenin ne luften kunder korrupsionit pati mbledhur ne nje tryeze te gjithe drejtuesit e njesise se perbashket hetimore. Pervec pranise se dy prokuroreve Arben Kraja dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.909Z

Kontroll njesise Task Force

Për herë të parë, që prej krijimit të Njësisë së Përbashkët Hetimore, Task Force, ne kohen e ish-Kryeprokurorit Theodhori Sollaku, Prokurorja e Përgjithshme, Ina Rama ka urdhëruar një kontroll në të gjitha zyrat e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.078Z

Task Force Denonconishkelesit e ligjit te Antiduhanit

Task Forca per zbatimin e ligjit antiduhan dhe mbrojtjen e te miturve nga konsumimi i alkoolit u beri apel qytetaret te gjithe qytetareve qe duan te denoncojne rastet e thyerjes se ligjit antiduhan mund te telefonojne ne numrin pa pagese 066 300 9999. Task Force siguron se do te ruhet anonimati ne c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.460Z

Task force per cmimet

Konsumatorët shqiptarë ndryshe nga vendet e tjera, përballen me rritje të cmimeve me raste festash. Këtë fundviti tregtarët do të përballen me një task forcë, që do të pengojë rritjen e cmimeve në mënyrë artific

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama