Rezultate te kerkimit per termin: +Tata +Martino

Total: 263
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.506Z

Tata Martino zbulon formacionin anti-Levante

Kur kanë edhe një ditë nga fillimi i kampionatit spanjoll, trajneri i Barcelonës ashtu si homologu i tij Tata Martino ka bërë publike formacionin ndaj Levantes. El Mundo de Portivo raporton se trajneri i ri katalanasve ka vendosur 11-shen që duket se do të debutoj në këtë sezon në La lig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.748Z

Tata Martino te Barcelona me dy transferime

Tata Martino i ka bërë të qartë Barcelonës se dëshiron menjëherë blerjen e dy lojtarëve. Tata dëshiron të përforcoi mbrojtjen me dy lojtarë argjentinas. Veterani i Interit, Adrian Samuel është në planet e tij. Gjithashtu, Tata dëshiron sjelljen e qendërmbrojtësit argjentinas, Sant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.154Z

Tata Martino largohet nga Barcelona

Trajneri argjentinas, Gerardo Tata Martino iu ka kërkuar falje tifozëve të Barcelonës, pasi që skuadra nuk mundi ta fitoj titullin në Spanjë dhe ka paralajmëruar se do të largohet nga klubi. “Bordi i klubit dhe unë kemi arritur marrëveshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.740Z

Tata Martino te Barcelona me dy transfere

Tata Martino i ka bërë të qartë Barcelonës se i dëshiron menjëherë blerjen e dy lojtarëve. Tata dëshiron të përforcoi mbrojtjen me dy lojtarë argjentinas. Veterani i Interit, Adrian Samuel është në planet e tij. Poashtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.506Z

Tata Martino mbron Guardiolen

“Tata” Martino, trajneri i Barcelonës, ka mbrojtur Pep Guardiolën duke thënë se nuk është e drejtë të kritikohet filozofia e tij e futbollit pas humbjes 0-4 që Bayern Munchen pësoi ndaj Real Madrid në gjysmëfinalen e kthimit t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.533Z

Tata Martino e konfirmon lëndimin e Messit!

Selektori i Argjentinës, Tata Martino e ka konfirmuar lëndimin e Lionel Messit. Tata ka arsyetuar mungesën e prezencës të fushë të Messit në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Ekuadorit me një lëndim të ylli argjentinas. "Kemi pritur deri n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.758Z

Barcelona prezanton zyrtarisht trajnerin e saj Gerardo Tata Martino

Barcelona ka prezantuar zyrtarisht trajnerin e saj Gerardo “Tata” Martino. Mendimi i parë i teknikut argjentinas gjatë konferencës për shtyp, ka shkuar për Tito Vilanovan: “Jam i lumtur që jam këtu, por të gjithë e dimë arsyen pse tashmë unë jam në krye të bankinës s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama