Rezultate te kerkimit per termin: +Tatiana +Proskuryakova

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] tatiana / docs[0] 393 / hits[0] 1118 / keyword[1] proskuryakova / docs[1] 8 / hits[1] 18 /
Knjaz Gruevski po i bjen Radikës?!
  • 2014-01-26

Knjaz Gruevski po i bjen Radikës?!

26-01-2014 / Nga Agim Popoci SSSAASSQeveria maqedone dhe Banka Botërore po këmbëngulin në një pazar që shkatërron dibranët dhe rrënon ekuilibrat ekonomikë të shtetit shqiptar. Burimi i Radikës është vendi i krimit që po

Konsultime per Radiken edhe ne muajt ne vijim
  • 2014-01-25

Konsultime per Radiken edhe ne muajt ne vijim

Drejtoresha e Zyrës së Bankës Botërore në Maqedoni, Tatiana Proskuryakova bën të ditura detaje teknike rreth projektit energjetik në Fushën e Lukovës, qe parashikon devijimin e lumit Radika. Zyrtarja e larte thote se Banka Botërore, do të

Proskuryakova: HEC-i i Lukovës me kërkesë të qeverisë maqedonase, Tirana do të merret në konsideratë
  • 2014-01-25

Proskuryakova: HEC-i i Lukovës me kërkesë të qeverisë maqedonase, Tirana do të merret në konsideratë

Radika Drejtoresha e BB-së në Maqedoni thotë se do të realizohen konsultat e nevojshme Konsultat - Ne do të vazhdojmë të takohemi me të gjithë aktorët e interesuar. Konsultimi i ardhshëm publik do të mbahet në muajt në vijim për të diskutuar propozim-vlerësimin për ndikimin mjedis

No Pic available
  • 2014-01-25

Po vjen beteja për Radikën dhe lufta për Vjosën

25-01-2014 / Gazeta 55 SSSAASSU konfirmua vendosmëria e Gruevskit dhe e qeverisë maqedonase për devijimin e lumit Radika, edhe me koston e luftës qytetare ndaj shqiptarëve të Dibrës. Mirëkuptimi i qeverisë së Tiranës dhe lobingu i Bank&eum

No Pic available
  • 2014-01-25

Ministrat e Ali Ahmetit gënjyen në Tiranë

25-01-2014 / Gazeta 55 SSSAASSBanka Botërore në Shkup përgënjeshtron 5 ministra shqiptarë, thotë se po punon për HEC-in e Radikës - 3 ministra të kabinetit “Rama” dhe dy ministra shqiptarë të qeverisë “Gruevski&rdquo

No Pic available
  • 2014-01-24

Drejtoresha e BB-së në Maqedoni: Ja detajet teknike të projektit në lumin Radika

SHKUP - Drejtoresha e Zyrës së Bankës Botërore në Maqedoni, Tatiana Proskuryakova bën të ditur detaje teknike të projektit energjetik në Fushën e Lukovës, i cili parashikon devijimin e lumit Radika. Në një intervistë për Koha.mk, zonja Proskuryakova thekson se Banka Botërore do të v

No Pic available
  • 2014-01-24

Kreu i BB në Maqedoni: Projekti iHEC, sipas ligjeve ndërkombëtare

MAQEDONI- Drejtoresha e Bankës Botërore në Maqedoni, Tatiana Proskuryakova, ka thënë se përgatitja e projektit të HEC në fushën e Lukovës do të bëhet në përputhje me ligjet dhe rregullat ndërkombëtare. Në një i