Rezultate te kerkimit per termin: +Taulant +Balln

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.893Z

Socialistët solidarizohen me Ballën, edhe një javë bojkot

Socialistt do t vijojn bojkotin e Parlamentit edhe seancn e nesrme plenare. Grupi i t zgjedhurve socialist sht mbledhur pas mesdite n selin roz dhe ka vendosur q pr t'u solidarizuar me Taulant Balln, deputetin e prjashtuar pr 2 jav pr fjalor t padenj, nuk do t jen prezent as seancn e t enjtes n Kuve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.027Z

Mungesa e PS-së në ditët e mëdha

Shqipria hodhi dje nj hap t rndsishm drejt Bashkimit Evropian, kur Kryeministri i vendit dorzoi zyrtarisht n Bruksel prgjigjet voluminoze t pyetsorit. Normalisht, pas ktij zhvillimi historik, sot duhet t ishte nj dit e veant edhe pr Parlamentin. Pavarsisht se cils partie i prkasin, deputett e Kuve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama