Rezultate te kerkimit per termin: +Taulant +Balla

Meta: total 1000 / total_found 5561 / time 0.004 / keyword[0] taulant / docs[0] 8708 / hits[0] 12334 / keyword[1] balla / docs[1] 9179 / hits[1] 24086 /
PS: Luli e Saliu erdhën në Kolonjë të fshehur nën xhaketën e Gon Dukës
  • 2016-10-19

PS: Luli e Saliu erdhën në Kolonjë të fshehur nën xhaketën e Gon Dukës

Aleanca për Shqipërinë Europiane hap fushatën për bashkinë e Kolonjës. Kryeministri Edi Rama, deputetët socialistë Pandeli Majko, Arta Dade dhe Taulant Balla si dhe ministrja e Integrimit Klajda Gjosha bënë thirrje për të votuar për doktorin Ilia Stefo. “Kjo shtëpi i takon të m

No Pic available
  • 2016-10-18

Rama i beson Blerina Gjylametit shtabin që do kërkojë mandatin e dytë në 2017

Partia Socialiste do të ketë një grup drejtues bërthamë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare i cili do të caktohet brenda 15 nëntorit dhe do të ketë rreth 5850 persona. Edi Rama mblodhi dje në mesditë kryesinë e partisë, për të miratuar kriteret se si do të funksionojë kjo struktu

Zbardhet struktura elektorale, ja mënyra e formimit të ekipit Rama. Emrat e drejtuesve politikë të rajoneve
  • 2016-10-18

Zbardhet struktura elektorale, ja mënyra e formimit të ekipit Rama. Emrat e drejtuesve politikë të rajoneve

Partia Socialiste do të ketë një grup drejtues bërthamë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare i cili do të caktohet brenda 15 nëntorit dhe do të ketë rreth 5850 persona. Edi Rama mblodhi dje në mesditë kryesinë e partisë, për të miratuar kriteret se si do të funksionojë kjo stru

PD kushte per reformen zgjedhore
  • 2016-10-17

PD kushte per reformen zgjedhore

brbrPer muaj me radhe opozita u investua per nje ndryshim rrenjesor ne zgjedhje duke kerkuar futjen e votimit elektronik dhe financimin e fushates elektorale 100 nga buxheti i shtetit por tashme qe eshte bere e qarte se mazhoranca nuk pranon asnje prej ketyre kerkesave brenda PD po shtrohet pyetja A

No Pic available
  • 2016-10-13

Taulant Balla, Ben Blushit: Kthe mandatin socialist, e more qyl

Deputeti Taulant Balla i kërkon Ben Blushit kërkon dorëzimin e mandatit: I uroj udhë të mbarë. Shkofshi ku të doni madje po të doni uluni këtu meqë Saliu dhe Jozefina nuk janë këtu mund të uleni këtu. Nuk jam budist por mysliman por them një shprehje të Budës: Mos u shqetëso kurrë

No Pic available
  • 2016-10-13

PS i kërkon: Kthe mandatin qyl. Blushi sfidon kastën e përçmueshme

Deputeti Taulant Balla i kërkon Ben Blushit kërkon dorëzimin e mandatit: I uroj udhë të mbarë. Shkofshi ku të doni madje po të doni uluni këtu meqë Saliu dhe Jozefina nuk janë këtu mund të uleni këtu. Nuk jam budist por mysliman por them një shprehje të Budës: Mos u shqetëso kurr

REPLIKAT E FORTA/ Balla: Le të ecë vet Beni, por dorëzo mandatin që ta dhanë socialistët. Blushi: Në 21 Janar vrau Saliu, por ju i çuat njerëzit në pritë
  • 2016-10-13

REPLIKAT E FORTA/ Balla: Le të ecë vet Beni, por dorëzo mandatin që ta dhanë socialistët. Blushi: Në 21 Janar vrau Saliu, por ju i çuat njerëzit në pritë

Deputeti tashmë ish-socialist Ben Blushi ka zyrtarizuar sot largimin nga Partia Socialiste. Ai tha se nuk mund të qendronte më në një qeveri me përdhunues e injorantë. Deputeti Taulant Balla e ka ironizuar duke thënë se ka ardhur koha që Beni të ecë vetë. Por ai ka kerkuar qe Blushi